Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tonda z MOSTU! prozradil, co nejtěžšího bylo na seriálu! Nejvíce ho bavilo líbání...

+ Dalších 32 fotografií
dycky most!
V divácky úspěšném seriálu MOST! si zahrál roli Tondy. A do role se vžil tak, že si ho zamilovaly tisíce lidí. Talentovaný herec Filip Červenka (18) přijal pozvání do redakce eXtra.cz, kde prozradil vše okolo seriálu, ale rozpovídal se i o svém soukromí. Třeba jak dlouhý byl jeho nejvážnější vztah.

Fenomenální seriál MOST! katapultoval do povědomí lidí řadu začínajících herců, jedním z nich je i mladý herec Filip František Červenka, který ztvárnil slušného puberťáka Tondu - Luďanova syna. A netajil se tím, že úspěch seriálu připisuje i tomu, jaká parta herců se na natáčení sešla. "Všichni byli skvělí a rozuměli si. Myslím, že i to se podepsalo na úspěchu. Nejvíc jsem se sblížil asi s Martinem Hofmannem, který mi herecky hodně pomáhal," netajil se talentovaný herec.

Nejvíce se mu líbila líbací scéna s jeho seriálovou kolegyní Magdalenou Kozákovou, která hrála Blanku "Párkrát se nám to nepovedlo, což mi nevadilo," usmíval se Červenka s tím, že Magdalena je velmi pohledná dívka. I když má aktuálně mnoho nabídek od dívek na rande, s díky je odmítá. "Mám za sebou jeden vážný vztah, teď se ale hlavně věnuji škole," dodal.

Co všechno o MOSTU! a svém soukromí prozradil? Na to se podívejte v exkluzivním videu.

Související články

Další články