Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tomuhle dítěti matka nikdy nedopřála cukr: Co to s ním udělalo?

Od narození neměla holčička nic, co by obsahovalo rafinovaný cukr.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Shan Cooper se považuje za expertku na výživu a neváhá se označovat za fitness guru. Její dcerce jsou necelé dva roky a její maminka si nepřeje, aby jedla něco nezdravého. Proto holčička zatím nikdy neměla nic, co by obsahovalo cukr. Jak na takové dietě prospívá?

Ovoce, zelenina, zdravé přílohy, maso, smoothie. To všechno má malá Grace ve svém jídelníčku. Na cukr ale může zapomenout. Její matka jí přísně jenom „fit“ stravu a obyčejnou čokoládu u ní nenajdete.

Máma Shan si myslí, že taková strava pomůže její dceři vybudovat silný imunitní systém. Chlubí se, že dosud byla její dcera nemocná jenom jednou. (Jenomže to ještě Grace nebyla ve školce ani mezi více dětmi, to je pak opravdová výzva.)

Shan se také živí vařením a pořádá různé kurzy přípravy jídel. Grace tak má doma čistě domácí stravu, složenou hlavně ze zeleniny, ovoce, masa, ořechů a vajec.

A jak to vidí Shan do budoucna? „Nejspíš se jednoho dne Grace nacpe všemi možnými sladkostmi, přijde domů a řekne: Maminko, není mi moc dobře. A příště si dá místo 12 muffinů jenom 3,“ maluje si maminka.

Ale znáte to, odříkaného chleba největší krajíc…

Související články

Další články