Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tomu se říká proměna! Nika Doné se změnila z nevýrazné holky v okouzlující divu

Zdroj: instagram
+ Dalších 58 fotografií
Nika Doné se proslavila hlavně v reality show Robinsonův ostrov díky svému extravagantnímu vzhledu. Holohlavá kočička z Brna vypadla před branami finále. Prošla ale neskutečnou proměnou a dnes je k nepoznání!

Pamatujete si na Niku Doné, která byla zajímavá nejen svým vzhledem, ale také vystupováním. Kočička z Brna se nebála říct svůj názor nahlas a také proto se dostala nejdál ze všech holek v soutěži.

Nika si také prošla šíleným obdobím rozchodů, nových vztahů a ukončením své kariéry vizážistky. Dlouho jí ale razantní změny nevydržely a dnes je opět zpátky v pornobranži a také se vrátila ke svému příteli, kterého následně opustila a vrátila se k dalšímu ze svých ex.

Změna jí ale zřejmě prospěla, protože Nika vypadá báječně a změnila se k nepoznání. To, že je šikovná vizážistka, už víme dávno, ale takhle nádherně se Nika už dlouho nenalíčila. Vypadá skvěle i přes to, že ji donedávna trápily zdravotní problémy, které zřejmě pořád ještě neodezněly.

Související články

Další články