Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Tomu se říká smůla: Zloděj si vybral špatnou ženu, bojovnice UFC mu málem urazila půlku hlavy!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 16 fotografií
smolař roku
Zlodějíček v brazilském Rio de Janeiru zažil v sobotu zřejmě nejhorší den svého života. S ubohou papírovou atrapou pistole se pokusil okrást ženu o mobilní telefon. Vybral si ale z celého okolí zřejmě ten nejhorší cíl. Polyana Viana je bojovnice UFC, která svým soupeřkám v ringu pořádně nakládá a jinak nedopadl ani tento zlodějský smolař.

Když se tento muž rozhodl, že někoho okrade, zřejmě ještě netušil, jak špatně dopadne. Zápasnice Polyana Viana čekala před hotelem na odvoz, když v tu chvíli k ní přišel zcela neznámý muž a zeptal se, kolik je hodin. Odpovědi se mu dostalo, z místa však neodešel a místo toho začal Polyaně vyhrožovat papírovou maketou zbraně. Chtěl, aby mu vydala telefon. Nejenže odešel s prázdnou, ale ke všemu v poutech a zmlácený do krve.

Sama Polyana Viana se k události vyjádřila. „Přišel za mnou a zeptal se, kolik je hodin. Odpověděla jsem mu, ale došlo mi, že se zřejmě nechystá k odchodu. Místo toho mi řekl, že mu mám dát telefon a ať se neopovažuju nic dělat, protože je ozbrojený. Pak mi na záda přimáčkl zbraň. Cítila jsem ale, že je moc měkká. Ten muž byl velmi blízko a došlo mi, že by neměl ani čas zbraň vytáhnout. Dostal ode mě dva údery následované kopem a spadl na zem, kde jsem ho přiškrtila. Pak jsem ho posadila na lavičku a řekla, že teď počkáme na policisty,“," vypověděla zápasnice, která se dle jejích slov zřejmě dobře pobavila.

Muž byl zmatený a vystrašený. "Byla jsem v pořádku. Jakmile dostal pár ran, padl k zemi a už si nic nedovolil. Dokonce mě prosil abych ho pustila a poté žádal, abych zavolala policii, protože se bál, že ho znovu zbiju," sdělila Polyana.

Polyana se do UFC dostala v roce 2018 a zatím o ní moc slyšet nebylo. Po tomto incidentu se z ní stala brazilská hrdinka a její popularita velmi rychle stoupá.

Související články

Další články