Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Tomu se říká obrovské štěstí! Chlapec (14) se vydal na procházku s rodiči a stal se z něj milionář!

Co to mladík našel?
Zdroj: Diamonds State Park
Vydáte se na obyčejnou procházku s rodiči a stane se z vás milionář. Že vám to připadá nemožné? Takové obrovské štěstí měl Kalel Langford (14). V parku totiž našel něco, co mu změnilo život!

Kalel Langford (14) si vyrazil s rodiči do národního parku, jenže to ještě nečekal, že mu tento výlet kompletně změní celý jeho život! Navštívil totiž diamantový kráter v jihozápadním Arkansasu. A během 30 minut našel tmavě hnědý lesklý diamant.

S rodiči ho zkoumali, a dokonce povolali i pár odborníků. A ti jim řekli něco neuvěřitelného! Ten malý kamínek, který chlapec našel, byl totiž diamant v kávové barvě, který měl 7,44 karátů. Na stejném místě se už v minulosti našel jiný diamant, který měl 8,52 karátů a v roce 2015 se prodal za milion dolarů, tedy zhruba za 25 milionů korun.

Kalel se tak může pochlubit sedmým největším objevem v historii parku. Svůj úlovek pojmenoval Superman Diamond a rodiče mu za jeho bedlivé oko hodně poděkují! Nejenže nyní budou mít hodně peněz a nebudou se muset dřít v práci. Ale chlapec se také stal součástí historie diamantového kráteru. A to se jen tak někomu nepoštěstí!

Související články

Další články