Mysleli jste si, že jde o kontroverzního Jakuba Koháka? Tak to jste tušili správně. Televize Nova totiž připravuje novou velkolepou show „Tvoje tvář má známý hlas“, kde bude účinkovat jako porotce právě tento herec, který se teď proměnil v Luciana Pavarottiho.

Tým maskérů a kostymérů odvedl tak skvělou práci, že jeho kolegové porotci oněměli úžasem. A to nejlepší mělo teprve přijít. „Všichni v sále během natáčení padli doslova na zadek. Protože to, co diváci uslyší, není záznam, ale skutečný hlas Jakuba Koháka,“ prozradil zdroj z natáčení show. „Rád přijímám výzvy a zkouším nové věci. Porotce v takto velkém projektu jsem zatím nedělal, a tak jsem neváhal a pozvání přijal,“ říká Kohák.

Zábavná show Tvoje tvář má známý hlas odstartuje na Nově už 26. března! Každý týden se osm hvězdných soutěžících (Ivana Chýlková, Petr Rychlý, Adam Mišík, Iva Pazderková, Hana Holišová, Petr Vondráček, Anna Fialová a David Kraus) promění za pomoci špičkových maskérů, prvotřídních kostymérů, stylistů a zkušených učitelů zpěvu, tance a herectví ve velké osobnosti světové i české populární hudby. Výkony hvězdných soutěžících hodnotí čtyřčlenná porota ve složení Jakub Kohák, Janek Ledecký a Jitka Čvančarová, kteří si náročnou maskérskou proměnou projdou také, a to hned v úvodní epizodě. Čtvrtým porotcem bude v každém díle jiná hostující osobnost. Show plnou humoru a dobré nálady provede herec Ondřej Sokol.