Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Tomu se říká neuvěřitelná podoba! Dcera Cindy Crawford je jako její klon a také se chce živit modelingem

Cindy může být na svou dceru pyšná.
Zdroj: Profimedia/Instagram
+ Dalších 6 fotografií
Módní ikona devadesátých let Cindy Crawford byla jednou z nejkrásnějších žen světa. A vypadá to, že si porodila svou nástupkyni. Její dcera Kaia Gerber totiž předčí i svou maminku. Ve svém útlém věku je snad krásnější a svůdnější než známá topmodelka.

Na první pohled si řeknete, že je to mladá Cindy v pubertálním věku. Její dcera Kaia je tak s maminkou stejná, až z toho zůstává rozum stát. Ve svých letech je tak krásná, až z toho přechází zrak a mohla by z fleku zastoupit mámu na módním molu.

Dokonce je teenagerka snad ještě pohlednější než její sexy mamina na vrcholu své slávy. Sama Kaia by chtěla jít v matčiných šlépějích a udělá jedině dobře, protože modelingové agentury se předhánějí v tom, které se nádherná patnáctka nakonec upíše.

Postavu má naprosto dokonalou a už i ty pózy na pláži, kde byla na dovolené se svou rodinou, má okoukané od zkušených modelek. Není pochyb, že o této holce ještě hodně uslyšíme.

Mohlo by vás zajímat

Další články