Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tomu se říká láska k motorismu. Nadržence nachytali, jak protahuje výfuk svému autu. Nic pro něžné povahy!

Když to na člověka přijde, není co řešit. Tohle si zřejmě řekl i Brazilec, kterého nachytala kamera in flagranti s výfukem jeho auta. Pozor, něžné povahy mohou utrpět psychickou újmu.

O mužích se říká, že svoje mazlíčky na čtyřech kolech milují víc než vlastní partnerky. Tenhle týpek na videu je toho důkazem, pravda, trochu extrémním. Jeho auto se totiž doslova stalo nástrojem touhy.

Když chuť přijde, nedá se nic dělat, auto muž zaparkoval, nechal vychladnout, aby se nestala nějaká neplecha, a šlo se na věc. Klekl si k výfuku, jako by se nechumelilo, stáhl kraťásky a auto sprostě zneužil.

Jestli si ale myslíte, že je jediný na světě, kdo tímto způsobem autu projevuje svoji lásku, budete možná překvapeni. Nedávno se médiím se svojí náklonností k silným vozům svěřil třiašedesátiletý Američan Edward. Slabost pro auta má už od patnácti a je to pořádný proutník, protože jich za svůj život osouložil asi 700.

Sem tam si také vyhodí z kopýtka s helikoptérou nebo letadlem. Ovšem jeho životní láska Vanilka, jak říká Volkswagenu „Broukovi“ z roku 1982, mu zálety vždycky odpustí. Romantika jako blázen!

Související články

Další články