Když si člověk pustí video, ve kterém Miley Cyrus (21) nádherně a procítěně zpívá svoji verzi americké klasiky Jolene od Dolly Parton v rámci pořadu Backyard sessions, nechce se věřit, že se to odehrálo teprve před rokem.

Miley ve videu působí uvolněně, skvěle jí to zpívá a vypadá úžasně a přitom nenuceně. Kdy přesně jí hráblo a rozhodla se, že už nikdy nezastrčí jazyk do pusy a bude vypadat jako vekslák z hlaváku z konce osmdesátých let, to bohužel nikdo neví.

Koneckonců, ať si klidně zpěvačka vypadá třeba jako hemoroid Marilyna Mansona, pokud jí to vyhovuje. Ale je veliká škoda, že se nevrhla na dráhu countrypopové zpěvačky, protože to je očividně styl, který jejímu hlasu sedí. Místo toho roztahuje nohy na pódiu před davem obřích plyšových medvědů a do rytmu nasamplovaného prdění heká něco o tom, že party nikdy nekončí. Její působení posledních měsíců je obrovským mrháním velkého talentu v přímém přenosu.

Mimochodem, Mileyin přítel Liam Hemsworth se prý rozhodl požádat ji o ruku hned poté, co viděl tento záznam jejího zpěvu. Teď se naopak spekuluje o tom, že už má její image a chování dost a chce se s ní rozjeít. Není divu, v jednu chvíli žádáte o ruku charismatickou dívku s hlasem jako zvon a za rok se probudíte vedle Justina Biebera s prsama. To by vyděsilo každého.