Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Tomu neuvěříte: Tyhle 2 fotky Farné vznikly ve stejný den. Kam zmizela dvojitá brada, rozpláclé paže a široké boky?

Ewa Farna ve stejný den na dvou různých fotkách.
+ Další fotografie

Někdy stačí opravdu málo, aby vznikla fotka, kterou byste po jejím zhlédnutí nejraději hned smazali nebo roztrhali. Zpěvačka Ewa Farna (20) o víkendu vystoupila na vyhlašování cen ankety Český slavík 2013 a při zpěvu na pódiu zvolila tak nešťastný outfit, že vypadala o dvacet kilo těžší.

Častokrát ale k tomu, aby člověk působil o několik kilogramů těžší, stačí špatný úhel a hned je z vás neforemná koule. Farna sice za poslední týdny viditelně přibrala (možným důvodem je nová láska a trávení spousty času na romantických večeřích), ale tím, že teď na některých fotografiích na charitativní akci Hanky Kynychové stála zrovna ve špatném úhlu, když na ni mířily blesky fotoaparátů, na své nedostatky nechtíc upozornila.

Na snímku vlevo je jasně znatelná dvojitá brada, silnější paže a širší boky. Jenže v tu chvíli bral fotograf Ewu zespodu, tudíž je jasné, že ji tímto úhlem oproti realitě mnohem rozšířil. Stačí snímek srovnat s fotografií vpravo, kde zpěvačka pózuje na chodníku, fotoaparát na ni míří zpříma a ruka v bok spolu se šikovně překříženýma nožkama vytvoří lichotivější pohled. K tomu rozzářený úsměv, husté dlouhé vlasy a máte pocit, že jde o někoho úplně jiného.

„Pokud fotíte někoho zespodu, ukáže se dvojitá brada, ale zase se tím prodlouží nohy. Na druhou stranu při focení seshora se leccos schová, ale nohy se zkrátí. Pokud by se Ewa fotila v ateliéru, je čas zvolit správné oblečení a styling a s focením si pohrát, pokud jde ale o reportážní fotku, záleží, kde focená osoba stojí, jaké je tam světlo a další faktory, to s reportážní fotografií moc nejde. Myslím si, že ale u Ewy je to hlavně o tom, co si obléká. To, co měla na Slavíkovi, jí hrozně uškodilo a měla by vyměnit stylistu,“ řekl nám fotograf Jiří Herman, majitel fotobanky herminapress.cz.

Mohlo by vás zajímat

Další články