Severní Korea je zvláštní země, což musí vědět každý, kdo viděl ty šílené, plačící lidi, kdykoli se ocitnou v blízkosti svého Vůdce – ať to byl svého času Kim Čong-il nebo teď jeho syn.

Možná také víte, že mají v Severní Koreji hladomor a lidé se v odlehlejších oblastech vzájemně pojídají, aby vůbec přežili, a vůbec je to krásná ukázka dokonalé socialistické země, od které by se mohla naše KSČM zajisté co přiučit (ostatně, představitelé KSČM jsou se Severní Koreou ve velmi vřelém vztahu a kontaktu).

Věděli jste ale, že vláda Severní Koreje povoluje pouze 28 možných účesů, které si mohou její obyvatelé pořídit? U žen jde o celkem 18 různých variací účesů, muži jich mají méně – pouhých deset.

Vdané ženy musejí mít vlasy ostříhané nakrátko, takže mohou vybírat pouze z těch krátkých účesů, svobodné ženy mohou nosit delší vlasy, takže muži mají lepší identifikaci, na které dámy se zaměřit.

Co se pánů týče, vaše vlasy v Severní Koreji nesmějí být delší než 5 centimetrů. Jedinou výjimku mají starší muži, kterým je dovoleno nechat si narůst vlasy až do 7 centimetrů.