Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Tomu neuvěříte! Takhle vypadá saúdskoarabské vězení pro teroristy: Všude luxus!

Jídelna jak v hotelu. Každý záslužný čin musí být odměněn, třeba
dobrým jídlem. Kdo se odpálí vlastní bombou, nedostane oběd.
Zdroj: MailOnline
+ Další fotografie

Saúdská Arábie je jeden z nejbohatších států na světě, ropa tam teče proudem, hotely poskytují neslýchaný servis a členové královské rodiny Saúdů si kupují vlastní ostrovy asi tak jako my ponožky.

Kromě toho, že je to ale stát jak spadlý z pohádky Tisíce a jedné noci, je to taky hlavně islámská země a i zde se najde několik vykladačů koránu, kteří si pasáže svaté knihy tak trochu přebírají po svém a pak páchají násilí ve jménu víry.

Arabové z této země jsou povětšinou členy nechvalně proslulé al-Kajdy, teroristické skupiny, která stojí i za útoky 11. září. V Rijádu teď pro tyhle zlotřilce postavili vězení, kde je hodlají převychovávat, ale pozor. Váš první byt byl určitě menší a ošklivější než jedna jejich cela!

Vězení pro teroristy je přepych sám, najdete zde olympijský bazén, saunu, televizní místnost, kulečník, posilovnu, relaxační a masážní oddělení a dokonce i několikero speciálních apartmá, kde se budou teroristé stýkat se svou rodinou, a pokud za někým přijde i manželka, budou tam mít dostatek soukromí.

Saúdové si od projektu slibují naprostou převýchovu. Zavření teroristé budou chodit na zvláštní semináře zaměřené na správný výklad koránu a islámu vůbec jako takového, bude jim tam poukázáno na jejich chyby ve víře, kvůli kterým sešli z cesty, a učitelé jim budou vysvětlovat, proč a v čem je džihád čili svatá válka proti nemuslimům špatný.

Kdo nebude zlobit a nebude po večerech vyrábět dárkové balíčky s trhavinou, toho dokonce pustí občas i na jeden dva dny ven, aby se provětral. Nezbývá jen doufat, že během vycházky neproluftuje taky třeba místní tržiště nebo restauraci.

Související články

Další články