Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Tomu neuvěříte! Tahle vesnická barabizna je školka prince George!

George nebude mít kolem sebe žádný luxus.
+ dalších 1 fotografií
Je to následník trůnu, ale žádných privilegií se mu nedostává. Kate (33) a William (33) poslali malého George hezky do obyčejné školky k ostatním dětem. Žádné soukromé školičky ani drazí učitelé.

Princ George (2) se na nové kamarády moc těšil. Kate mu zabalila svačinku a hračky do modrého batůžku a on u skromně vyhlížející školky obdivoval malůvky na zdi. Tenhle baráček vypadá ve srovnání s Kensingtonským palácem, kde rodina bydlí, opravdu skromně.

V celé školce je pár místností a jeden návštěvní den vyjde královský pár zhruba v přepočtu na 1000 korun. George tam bude docházet maximálně 3 dny v týdnu na pár hodin. Ve svých 2,5 letech si má zatím zvyknout na vrstevníky a trochu se osamostatnit.

Budoucí učitelky z Westacre Montessori školky prince uvítaly. George se rozloučil s maminkou Kate a zmizel za dveřmi cihlové budovy. No snad se mu nebude moc stýskat!

Mohlo by vás zajímat

Další články