Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020 koronavirus

Nejnovější kauzy

Tomu neuvěříte: Co všechno dělá za členy královské rodiny jejich služebnictvo

Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
Královské manýry
Patří k nejsledovanějším rodinám vůbec. Členové britské královské rodinky mají i přesto malá tajemství, o kterých jste možná netušili. Každý z nich má své manýry, někdo je náročnější, někdo zase méně, ale přesto nepochopíte, co někteří vyžadují od svého služebnictva. Holt královské manýry jsou královské manýry.

Královna Alžběta II. (92) není na své služebnictvo až tak náročná. I ona má ale zvyky, kterými si nechce tzv. špinit ruce. Například koupel. Tu si vždy nechává připravovat od svých poddaných. Nedá se ale hovořit o teplé lázni. Královna, i když nemá ráda chlad a zimu, vyžaduje vodu, která nepřekročí 16,7 stupně. Také si potrpí na růžové mýdlo a houbu, kterou jí služebnictvo před koupelí musí čistit citronovou vodou a solí.

Největší nároky na služebnictvo má údajně princ Charles (70). Ten si nechává každé ráno žehlit pyžamo a tkaničky u bot. Špunt u vany musí být v určité poloze a na zubní kartáček mu musí vytlačit vždy stejné množství zubní pasty. Tento zvyk prý po něm zdědil i princ Harry.

Zato William s Kate jsou prý z rodiny těmi méně náročnými. Dokonce i dlouho odmítali chůvu ke svým dětem. Na co si však oba potrpí, je správná teplota ložnice v momentě, kdy si jdou lehnout. Ta musí mít 21 stupňů a pod polštář si žádají levandulový kapesníček. Také si před spaním oba potrpí na vlažný černý čaj.

Princ Harry (34) a Meghan Markle (37) mají jako princ Charles také vysoké nároky. Služebnictvo, které se stará o Meghan, musí být v pozoru už v pět hodin ráno. Hned po probuzení totiž bývalá herečka požaduje šálek čaje. Ten má mít teplotu na to, aby ho mohla ihned pít.

Navíc musí mít vyhřáté bačkory, které má připravené u postele. Neexistuje, aby po probuzení vklouzla do studených bačkor nebo stoupla na studenou zem. Harry, jak už bylo řečeno, je vysazený na množství pasty na kartáčku.

Související články

Další články