Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Tomio Okamura se zastal Brita, který nenávidí muslimy. V dopise britské premiérce má šéf SPD hrubku

Dopis Okamury pro britskou premiérku.
Vůdce SPD Tomio Okamura (45) se zastal britského aktivisty Tommyho Robinsona, který kritizuje násilné chování muslimů ve Velké Británii. Okamura má v oficiálním dopise chybu.

Místopředseda české Sněmovny a šéf SPD Tomio Okamura (45) v dopise oslovil britskou ministerskou předsedkyni Theresu Mayovou. Místo výrazu „chamber” (komora) použil neexistující výraz „chember". Na chybu upozornil Seznam.cz.

Tomio Okamura v dopise uvádí, že je znepokojen kvůli zatčení britského aktivisty, který vystupuje pod jménem Tommy Robinson. Robinson byl před několika dny zatčen před soudní budovou v Leedsu. Tam chtěl dělat zpravodajství o procesu s pákistánskými gangy. Členové těchto gangů znásilňovali dívky v anglickém Rotherhamu a dalších městech a pak zastrašovali svědky.

Tommy Robinson, který nemá rád muslimy, byl britskou justicí odsouzen ve zrychleném procesu. Okamura ho považuje za politického vězně a bojí se o jeho život.

Mohlo by vás zajímat

Další články