Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tomio Okamura je v sexu chladný, říkala Ornella Koktová. Co ti dva spolu měli? Tahle kauza vás dostane!

V roce 2012 Ornella tvrdila, že chodila s Okamurou.
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Další 4 fotografie
Šéf SPD Tomio Okamura (45) měl po svém boku vždy krásné ženy. V roce 2012 Ornella Koktová (24) uvedla, že měla s Okamurou vztah. Že spolu chodili. On tvrdil, že to není pravda. Že Ornella se chce jen zviditelnit.

„Půl roku jsme spolu normálně chodili. Konec přišel na konci července, kdy už mi došla trpělivost s jeho sebestředností. V kontaktu jsme ale byli až do září. V intimní sféře byl poměrně chladný, spíš mám pocit, že si k sobě hledá hezké holky kvůli image,“ uvedla v roce 2012 Ornella pro deník Blesk.

Tomio Okamura její tvrzení odmítl. Popřel, že by s Ornellou měl něco intimního. „Je to výmysl, slečna je zlatokopka. Viděli jsme se párkrát loni na jaře. Žádný vztah to ale nebyl,“ uvedl tehdy Okamura pro Blesk. Společné fotky najdete ZDE.

Oba dva se pak hádali přes média. Ona tvrdila, že Okamura chtěl, aby za něj platila. Okamura zase tvrdil, že Ornellu zajímala jeho kreditka.

Chtěli jsme se Ornelly zeptat, jak na Okamuru vzpomíná dnes. Ale Ornella se o šéfovi SPD bavit nechtěla. „Kauza trvá, řeší to soud, nemohu k tomu nic říkat,“ uvedla Ornella pro eXtra.cz. Co se tedy dělo? Opravdu tvořili pár? To vědí jen oni dva.

Související články

Další články