Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Tomio Okamura je v sexu chladný, říkala Ornella Koktová. Co ti dva spolu měli? Tahle kauza vás dostane!

Tomio Okamura je v sexu chladný, říkala Ornella Koktová. Co ti dva spolu měli? Tahle kauza vás dostane!
Zdroj: profimedia.cz, facebook.com
+ Další 4 fotografie
Šéf SPD Tomio Okamura (45) měl po svém boku vždy krásné ženy. V roce 2012 Ornella Koktová (24) uvedla, že měla s Okamurou vztah. Že spolu chodili. On tvrdil, že to není pravda. Že Ornella se chce jen zviditelnit.

"Půl roku jsme spolu normálně chodili. Konec přišel na konci července, kdy už mi došla trpělivost s jeho sebestředností. V kontaktu jsme ale byli až do září. V intimní sféře byl poměrně chladný, spíš mám pocit, že si k sobě hledá hezké holky kvůli image," uvedla v roce 2012 Ornella pro deník Blesk

Tomio Okamura její tvrzení odmítl. Popřel, že by s Ornellou měl něco intimního. "Je to výmysl, slečna je zlatokopka. Viděli jsme se párkrát loni na jaře. Žádný vztah to ale nebyl," uvedl tehdy Okamura pro Blesk. Společné fotky najdete ZDE

Oba dva se pak hádali přes média. Ona tvrdila, že Okamura chtěl, aby za něj platila. Okamura zase tvrdil, že Ornellu zajímala jeho kreditka.

Chtěli jsme se Ornelly zeptat, jak na Okamuru vzpomíná dnes. Ale Ornella se o šéfovi SPD bavit nechtěla. "Kauza trvá, řeší to soud, nemohu k tomu nic říkat," uvedla Ornella pro eXtra.cz. Co se tedy dělo? Opravdu tvořili pár? To vědí jen oni dva.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy