Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tomicová ve StarDance dostala i Simonu Krainovou. Proč brečela smíchy?

+ Dalších 13 fotografií
Nejnovější řady tanečního pořadu StarDance se fanoušci už nemohli dočkat. Hvězdy se prvního soutěžního večera na pódiu nakrucovaly, jak mohly. Fanoušci však nejvíce chválili korpulentní herečku Pavlu Tomicovou (56), která sama přiznává, že do soutěže přišla zhubnout. Po skončení jejího vystoupení však kamery zamířily do publika, kde jste mohli vidět rozesmátou Simonu Krainovou (45). Čemu se tam smála?

Herečka Pavla Tomicová nikterak neskrývá, že má pár kilo navíc. Do StarDance si prý přišla nejen zatancovat, ale i zhubnout. Pro začátek by to šlo, jelikož s tancem se spřátelila více než dost. Lidé jsou na ni pyšní, což bylo vidět i poté, co kamera namířila do publika.

Tam mimo jiné zachytila modelku Simonu Krainovou (45) se záchvatem smíchu. Tomicová je totiž známá bavička a při hodnocení vtipkovala, jak je jejím dobrým zvykem.

Krainová se zkrátka neudržela a nemohla zastavit smích. Vypadalo to dokonce, že i trochu pláče. Po přenosu za Tomicovou ihned přišla a gratulovala jí. Hereččin výkon dostal snad úplně všechny a to se odehrál teprve jeden večer…

Související články

Další články