Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Tomicová s Dědíkem poodkryli zákulisí StarDance: Kdy dostali největší záchvat smíchu?

Zdroj: Reprofoto ČT
+ Dalších 10 fotografií
StarDance
V poslední řadě StarDance zvítězil Jiří Dvořák (51) a Lenka Nora Návorková. Úspěch u lidí ale zaznamenal i pár, co skončil na druhém místě, tedy Pavla Tomicová (56) a Marek Dědík. Ti byli po celou dobu horcí favorité. Co prozradili o zákulisí soutěže?

Pavla Tomicová všechny překvapila. Po celou dobu soutěže byla důkazem, že i žena s pár kily navíc dokáže být pohybově nadaná. S tancem také rozhodně nekončí. „Chceme tančit dál. Jezdit na různá představení,“ řekla Tomicová v lifestreamu České televize, a to nebylo zdaleka jediné, co prozradila.

„Když jsme se poprvé viděli, dostali jsme záchvat smíchu, který nás provázel až do konce StarDance,“ nešetřil slovy Dědík. Televizní diváky samozřejmě zajímalo, jak často a dlouho probíhal trénink. „Na začátku stačilo dvacet minut, posléze jsme trénovali třeba celý den,“ odpovídala Tomicová. „Shodila jsem dvě konfekční velikosti,“ dodala.

Ještě aby ne, když podle Dědíka trénovali de facto ve dne v noci. To se jim rozhodně vyplatilo, a to i přesto, že zůstali druzí. Závěrečný freestyle Tomicové byl nezapomenutelný. Scénu s postelí ve finálovém čísle vymyslel ale Dědík, který v závěru streamu odmítl prozradit, která partnerka mu byla nejsympatičtější.

Ze živých přenosů bylo ale jasné, že tihle dva se zkrátka stali přáteli.

Související články

Další články