Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Tomicová po finále StarDance propukla v pláč: Kdo ji dohnal k slzám?

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 12 fotografií
StarDance
Ve finále StarDanec zvítězil herec Jiří Dvořák (51) s tanečnicí Lenkou Norou Návorkovou. Hned za nimi na druhé pozici zůstala Pavla Tomicová (56) s Markem Dědíkem, kteří byli po celou dobu pořadu kandidáti na vítězství. Po skončení StarDance se Pavla Tomicová pořádně rozplakala, ale rozhodně ne kvůli prohře.

Pavla Tomicová s tanečním partnerem Markem Dědíkem byli na za začátku taneční soutěže StarDance považování za naprosté outsidery. Nikdo nevěřil, že by to tihle dva mohli dotáhnout dál než do druhého kola.

Oblíbená herečka několikrát přiznala, že tréninky jsou pro ni velmi náročné a vyčerpávající. Pavla ale zatnula zuby a začala na sobě neskutečně makat. Výsledkem bylo, že si ji nezamilovali jenom diváci, ale i porota.

S každým dalším klem byla chválená stále víc. Ona sama přiznala, že měla strach hlavě ze zranění. Nakonec se vše obešlo bez problémů a herečka se svým tanečním partnerem se dostali až do velkého finále.

Sice nakonec skončili druzí, ale u lidí sklidili velký úspěch. Co ovšem Pavlu Tomicovou opravdu dojalo, byla reakce její dcery Anežky na vítěství druhého páru.

„Když řekli, že vyhrál Jirka, koukla jsem se na dceru a ta plakala. Myslela jsem si, že je jí líto, že jsem nevyhrála, ale ona mi řekla: ,Mami, jsem na tebe tak pyšná!' a to rozplakalo i mě," svěřila se Tomicová v živém streamu.

Související články

Další články