Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Tomicová, Arichteva, Písařovicová: Po StarDance vzaly bar útokem! Tančilo se až do rána?

+ Dalších 27 fotografií
StarDance
Veronika Arichteva (32) se rozhodla, že i prohra se musí náležitě oslavit, a tak vzala po skončení přímého přenosu bar útokem. Sama ale rozhodně nebyla. Doprovázela ji třeba Pavla Tomicová nebo Daniela Písařovicová. Holky prostě vědí, že důvod k oslavě je vždycky.

Soutěžící nijak nezakrývají, že jim je vypadnutí Veroniky Arichtevy a Michala Necpála velmi líto. Parta se tam sešla parádní, a proto si společně nenechají ujít žádný mejdan. Po vyřazování se šlo klasicky do baru, kde nechyběla ani již vypadnutá Daniela Písařovicová nebo Daniela Šinkorová (45).

Žádnou zábavu jistě nezkazila ani přítomná Pavla Tomicová, ba naopak. Veroniku do baru pochopitelně doprovodil i její manžel Biser Arichtev. Je jasné, že i prohra se musí pořádně zapít, takže si nehodláme ani odhadnout, do kolika tam všichni mohli být.

Vzhledem k tomu, že Veronika je známé číslo, tak je pravděpodobnost, že ostatní nutila tancovat až do rána, poměrně vysoká.

Mohlo by vás zajímat

Další články