Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tomicová a její okamžitý konec v ZOO: Herečka odešla na vlastní žádost, zradilo ji zdraví

Pavla Tomicová skončila v ZOO: Podle Primy odešla ze zdravotních důvodů
Zdroj: Herminapress/Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 17 fotografií
DŮVOD

Nečekaný pondělní konec národem oblíbené energické herečky Pavly Tomicové (61) v seriálu ZOO začíná dostávat jasné obrysy. Doposud nebylo jasné, co ji postihlo za problémy, že narychlo domluvila ukončení svého angažmá v seriálu. Ona sama i TV Prima věří, že jde jen o pauzu, televize navíc nyní poprvé ve vyjádření pro eXtra.cz naznačila, že příčinou je zdraví umělkyně.

TV Prima: Pavla Tomicová se stahuje kvůli zdraví

Podle televize Prima se herečka Pavla Tomicová, představitelka veterinářky Anežky Krásné, ze seriálu ZOO stahuje na vlastní žádost. A na nějaký čas. Přestože se totiž natáčení finálních scén seriálu kvapem blíží, umělkyně věří, že nějakou z nich ve finále ještě stihne.

„Na vlastní žádost a ze zdravotních důvodů požádala Pavla Tomicová tvůrce, aby ji na nějaký čas uvolnili ze seriálu. Po vzájemné dohodě s televizí Prima a autory byla její dějová linka upozaděna,“ sdělil eXtra.cz PR koordinátor seriálu Josef Ducký.

„Ve všem bylo Pavle Tomicové vyhověno. Zdraví je na prvním místě a budeme se těšit, až se zase v budoucnu budeme potkávat na natáčení. Víc se k odchodu Pavly Tomicové nebudeme vyjadřovat, jelikož se jedná o její soukromé rozhodnutí,“ doplnil.

K informacím, že vše odstartovalo minulý týden ve čtvrtek, kdy se Tomicová prý bez jakékoli omluvy neobjevila na natáčení, pak televize doplnila, že dle jejích informací k omluvě předem údajně došlo. Naše zdroje si nicméně trvají na svém.


Tomicová: Je to přerušení, věří

Pavla Tomicová naší redakci svěřila své přání, že se do seriálu skutečně ještě vrátí. „Jéžiš, to je na dlouhé vyprávění… Je to spíš přerušení té činnosti,“ prohlásila Tomicová ke svému konci v ZOO a mile se s naším redaktorem rozloučila.

Podle našich zdrojů bude opravdu záležet na tom, kdy bude herečka v kondici. „Pokud za šest týdnů, tak poslední díly stihne. Ale záležet bude i na tom, jestli se případně vejde nějak do scénářů, z kterých ji nyní narychlo tak náročně vypisují,“ tvrdí věrohodné zdroje eXtra.cz ze štábu.

Doporučené video: Pavla Tomicová ve filmu Nikdy neříkej nikdy


Zdravotní kolapsy

Podle informací naší redakce si herečka kvůli manželské krizi dávala hned dvě větší pauzy. První krátce poté, co ji manžel opustil, druhou loni v březnu, kdy jizvy na duši řešila odpočinkem na tři týdny.

Tato pauza je tedy minimálně třetí, ale nejzásadnější. Pokud se herečka nepostaví na nohy během pár týdnů, hrozí jí, že přijde o konec v seriálu, který se kvapem blíží. Natáčení seriálu ZOO má totiž definitivně finišovat v červnu tohoto roku, finální 224. díl se má objevit ve vysílání snad někdy na podzim.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy