Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Tomešová o manželovi: Musel se celý oholit, z koupelny vyšel po dvou hodinách úplně zpocený

+ Dalších 7 fotografií

Michaela Tomešová (31),  stejně jako každá žena, o sebe ráda pečuje. A i když to občas nestíhá, tak to na ní není vůbec znát. Ráda si v koupelně dopřeje pravidelnou rutinu a stejně tak její manžel Roman Tomeš (35). Herečka se v rozhovoru pro eXtra.cz svěřila, že partner v koupelně tráví stejně času jako ona. 

Michaela Tomešová na své denní rutiny před zrcadlem nedá dopustit. Miluje kosmetiku a je to na ní vidět. Zajímavostí je, že její manžel Roman Tomeš tráví stejně dlouhou dobu v koupelně jako ona. Je to z toho důvodu, že v divadelním představení hraje ženu a do své role se opravdu vžil.

Manžel si holí celé tělo

„Můj manžel o sebe pečuje, vždycky má u sebe lak na vlasy. A od té doby, co hraje v jednom představení, kde se převléká za ženu, tak si musí holit celé tělo. A on se mě vždycky celý život ptal, Míšo, co tam v té koupelně tak dlouho děláš? A já na to, no tak prostě jsem ženská no. A když se holil poprvé na to představení, tak tam byl taky dvě hodiny. Úplně zpocený vyšel z té koupelny a říká mi, tak Míšo, už vím, co tam vždycky tak dlouho děláš,“ vysvětlila Michaela v rozhovoru na akci Dermacol Love Day pro eXtra.cz.

Michaela je už dvojnásobnou maminkou. S manželem Romanem mají syny Kristiána a Jonáše. A i když toho herečka musí mít nad hlavu, tak se při výchově dětí dokáže i pořádně pobavit. Nedávno byla na tahu s hereckou kolegyní a kamarádkou Anetou Krejčíkovou, kde byla přítomná redakce eXtra.cz. Holky se náramně bavily, přesně jak to má být. A navíc jim to moc slušelo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy