Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tomešová kojila syna v černé masce. Komu tím poslala drsný vzkaz?!

Míša Tomešová poslala jasný vzkaz.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Není tomu dlouho, co se herečka Míša Tomešová (27) stala maminkou syna Jonáše. Vzhledem k tomu, že je v pracovním procesu, nezdráhá si ho s sebou brát do divadla, kde hraje nejrůznější role. Na některé se musí patřičně nalíčit. Třeba i natřít načerno. Což jí přišlo vhod. Mohla někomu vzkázat pěkně nepříjemná slova.

Herečka Míša Tomešová je maminkou malého Jonáše a staršího Kristiána. Toho nedávno narozeného se rozhodla nakojit zřejmě hned po představení. Měla totiž na sobě ještě masku černé víly. Snímek okomentovala následovně.

„Když je hlad, napije se i od černý víly. Lidi se nerodí jako rasisti ani jako teroristi, to z nich děláme až my, dospělí. Buďme tolerantní a milující, učme děti lásce ke všem bytostem. Ne předsudkům. A vy, pane premiére, vy se styďte!,“ napsala na svůj Instagram.

Je jasné, že naráží na nedávná slova premiéra Andreje Babiše (64), který odmítl iniciativu některých senátorů a takzvaných Wintonových dětí, aby Česká republika přijala 50 syrských sirotků, kteří přišli o rodiče.

„Proč bychom je přijímali? Máme sirotky i u nás, které musíme připravit na vstup do života,“ řekl Babiš nedávno deníku Právo. Podle něj jsme solidární dostatečně, ale mnozí s ním nesouhlasí.

Nesouhlas tak dala najevo i Míša, která si na své Instastories přidala další fotku, u které má všeříkající heslo. „Láska nehledí na barvu.“

Související články

Další články