Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tomb Raider bez Angeliny Jolie: Alicia Vikander je jako Lara Croft ještě žhavější

Tomb Raider bez Angeliny Jolie: Alicia Vikander je jako Lara Croft ještě žhavější
Zdroj: Forum Film
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Už ve středu večer se mohou diváci televize Prima podívat na snímek Tomb Raider z roku 2018. Volné pokračování filmů o sexy archeoložce se muselo obejít bez Angeliny Jolie (45), kterou v roli Lary Croft nahradila švédská kráska Alicia Vikander (31). Ta se svou starší kolegyní sdílí jednu vlastnost - rozhodně se nestydí ukázat své přednosti.

Snímek Tomb Raider z roku 2018 pojednává o archeoložce Laře Croft. Té je 21 a právě zdědila obrovské obchodní impérium. Její otec, bohatý šlechtic a známý dobrodruh, lord Richard Croft, zmizel beze stopy před sedmi lety, když byla ještě dítě. Od té doby se marně snaží najít nějaký smysl svého života. Když si přečte záhadný vzkaz, který jí otec zanechal, rozhodne se opustit Londýn a vyrazit do neznáma, aby přišla na to, co se jejímu otci doopravdy stalo.

Lara se vydá po otcových stopách hledat legendární hrobku na mýtickém ostrově někde poblíž japonského pobřeží. Tato mise ale nebude jednoduchá – už jen dostat se na záhadný ostrov stojí Laru velké úsilí. Loď, která ji měla dopravit na pevninu, ztroskotá v silné bouři a Lara se ocitá sama uprostřed neznáma, vybavená jen ostrým nožem, pevnou vírou a vlastní tvrdohlavostí. Pokud se jí podaří překonat své vlastní limity a přežít toto nebezpečné dobrodružství, stane se z ní skutečný Tomb Raider.

Alicia Vikander

Švédská kráska Alicia Vikander před účinkováním ve filmu Tomb Raider rozhodně nebyla žádným hollywoodským nováčkem. V roce 2015 získala Oscara za vedlejší roli ve filmu Dánská dívka, v němž diváky potěšila nejen svým hereckým nadáním, ale i absencí ostýchavosti. Na plátnech totiž bylo možné vidět skutečně vše, co herečka jindy skrývá pod šaty.

Kromě Dánské dívky se Alicia odhalila i ve spoustě jiných snímků, problém neměla ani s velmi žhavými postelovými scénami, které diváky rozhodně nenechaly chladnými. Ve filmu Tomb Raider se ale nevěnuje milencům, nýbrž akci, dobrodružství a honbě za odhalením skutečného osudu jejího otce. Její žhavé fotky naleznete v galerii.

Související články

Další články