Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Tomáši, víš to? Lucie Vondráčková si do Kanady přivezla chlapa!

Lucie Vondráčková s tajemným mužem.
+ Dalších 21 fotografií
Když v úterý krátce po poledni z Letiště Václava Havla vzlétlo letadlo směřující do Montrealu, nebyla na palubě jen rozvádějící se manželka Tomáše Plekance (35) Lucie Vondráčková (38) s kluky Matyášem (6) a Adamem (3), ale také záhadný chlapík, které ji doprovázel. Už na přepážce na odbavení vzbuzoval lehčí pozdvižení, protože přítomní čtenáři lesklých časopisů tušili, že ho odněkud z médií znají. Který muž nyní v Kanadě dělá Lucce společnost?

Zatímco z řady kroků zpěvačky po oznámení rozchodu jsme poněkud na rozpacích, tentokrát to vypadá, že je to velmi nevinná společnost. Ale protože bez něj zpěvačka neudělala krok ani v Česku, neunikl zájmu médií.

Jedná se o producenta Stanislava Dvořáka, a jak říkají jeho známí, mediální zájem z nedávné doby ho nijak netěší. „Ani nikam nechtěl letět. Tušil, že u odbavení budou novináři a že ho zase s Lucií budou spojovat. Tak chtěl přiletět až za pár týdnů, ale Lucka ho uprosila. On je hrozně hodný kluk. Ji samozřejmě bezvýhradně zbožňuje. Ale kulantně řečeno, Lucie opravdu nepatří k objektům jeho zájmu. Letěl tam jako její opora,“ řekl nám kamarád Standy, který Lucii Vondráčkovou v úterý doprovodil do Kanady.

Třeba pomáhá i s hlídáním dětí, kdo ví. Nebo snad připravují kanadské turné?

Každopádně je fajn, že umělkyně není v Montrealu sama a má se s kým radit i o tom, jak co nejlépe bojovat o co největší podíl na manželově majetku.

Mohlo by vás zajímat

Další články