Českou fotbalovou scénou otřásla zpráva, že se Tomáš vrací do milované Sparty. To je pro fanoušky opravdu úžasná zvěst, ale hlavně mužské osazenstvo potěšil i fakt, že se z Londýna s fotbalistou stěhuje i jeho půvabná manželka Radka se synem Tomáškem.

Konečně zas bude na tom stadionu na co koukat. A nejen co se fotbalu týče. Bývalá modelka je známá tím, že nevynechá žádný zápas, takže se můžeme těšit, že oko potěší i její vnady, které tak Tomáš před lidmi dlouho schovával. Svou manželku drží v ústraní a ona se tomu vůbec nebrání. V profesionální ženě se zhlédla a už jí nevadí, že ona není středem pozornosti.

Přeci jen čekala dlouhých jedenáct let, než se Tomáš rozhýbal a vzal si ji za ženu. To by snad žádná jiná nevydržela, ani při pomyšlení na jeho tučné konto. Ale je vidět, že je Radka vážně oddanou manželkou, které nevadí být ve stínu svého muže. Poslušně se stará o jejich domov, který s láskou opečovává, a bujaré večírky jí ani náhodou nechybí.

Podle našich informací je šťastná, že může vytvářet to pravé zázemí a stará se o jejich vymodleného synka. Bohužel si všichni ještě pamatujeme, kdy tento pár přišel o nenarozené miminko v šestém měsíci těhotenství. Málem je to stálo vztah, ale nakonec partneři celou tragédii ustáli a ještě víc je to stmelilo. Dokonce uvažují o dalším dítěti. Přeci jen syna už mají, tak teď by to chtělo tu princeznu na rozmazlování.

Ale než se Radka začne opět zakulacovat, tak se podívejte na její hodně vyzývavé fotky, které nenechají chladným snad žádného muže. Už teď je nám jasné, proč se z těch množství zranění Tomáš nezhroutil, když má doma tak rajcovní utěšovatelku.