Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová Karel Gott pohřeb Karel Gott smrt

Nejnovější kauzy

Tomáši Plekanče, nežárlíš? Lucka Vondráčková zase neuhlídala nadupaný dekolt!

Manžel Tomáš musí mít z nabušeného dekoltu své ženy ohromnou radost.
+ Další 3 fotografie
Zpěvačka Lucie Vondráčková se mění před očima. Porodila dvě děti, táhne jí na čtyřicet a najednou se začíná měnit v sexbombu. Z rozjařené holky z Marmelády se konečně stává dáma, která se nebojí odhalit své neposedné vnady. A nejen my nestačíme zírat.

V sobotu při vyhlašování Českého slavíka všem Lucie Vondráčková (35) vyrazila dech nejen tím, že kvůli tomu přiletěla od rodiny z Kanady, ale hlavně šaty, které měla na sobě. Dříve decentní holka, která dbala především na pohodlnost, najednou předvedla to, co smí laskat jen její manžel Tomáš Plekanec (33).

Jenže vyhlašování pěvecké ankety nebylo poslední, kde se Lucka pochlubila svými pevnými trojkami. Na křtu kalendáře Debra pro postižené lidi nemocí motýlích křídel sice už volila mírnější outfit, ale přeci jen si neposedné prsíčka našla svou cestu ven.

Stačilo, aby se Lucka jen nepatrně předklonila a už to bylo. Nikdo z přítomných nevěděl kam s očima. Ale zpěvačka se tomu jen směje. Prý si užívá to, že má konečně po druhém porodu velká prsa, na které si Plekanec rozhodně nestěžuje.

Škoda, že Lucka už zas odletí do dalekého Montrealu. Třeba by ještě v těchto chladným večerech mohla dalším oblečkem pořádně rozehřát chmurné podzimní deprese.

Mohlo by vás zajímat

Další články