Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Tomáše (†16) ubodala nejlepší kamarádka: Svědectví o chování Judity (16) před vraždou!

Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Nečekané svědectví
Brutální vražda Tomáše (†16) otřásá Slovenskem. Z ubodání chlapce policie obvinila jeho nejlepší kamarádku Juditu (16). Ta se měla k činu přiznat v nemocnici. Příběh o falešném odpočtáři, který se ji pokusil znásilnit, si prý vymyslela. Jak se dívka před osudným dnem chovala?

Tomáš (†16) a Judita (16) byli nerozlučná dvojka a nikdo nedokáže pochopit, že na něj vytáhla nůž. Podle slovenských médií mu měla zasadit 21 bodných ran a v nemocnici se prý k vraždě přiznala.

Všichni, kdo dívku znají, se shodli na tom, že je milá a bezkonfliktní. „Je to milé, slušné a inteligentní děvče. Něco takového bychom do ní neřekli. Vždy slušně pozdravila a působila tak citlivě, že by ani mouše neublížila. Ale zřejmě tohle všechno způsobily drogy, jinak si to nedokážeme vysvětlit,“ svěřil webu pluska.sk soused.

Stejně Juditu vnímají i lidé ze školy, kam i s Tomášem chodila. „Ve škole jsme se o tom bavili, jestli by toho Judita byla schopná. Nikdo by to neřekl. Tomáš byl plný života a chtěl toho hodně dokázat. Hrával závodně volejbal,“ řekla šokovaná spolužačka.

Podle prvotních informací řádil na žilinském sídlišti falešný odpočtář. Ten se měl pokusit Juditu znásilnit a Tomáš ji měl bránit. Jenžě nová zjištění měla ukázat, že se v okolí domu nikdo podezřelý nepohyboval. Policisté pak z vraždy obvinili Juditu. Ta leží v nemocnici se zraněními, která si prý po ubodání Tomáše způsobila sama.

Související články

Další články