Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tomáš Zonyga a Lucie Vondráčková: Nový kamarád zpěvačky promluvil o společné budoucnosti

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 15 fotografií
ZPOVĚĎ
Lucii Vondráčkovou (39) a jejího nového přítele Tomáše Zonygu (26) evidentně nemile překvapilo, když se o jejich blízký vztah začali zajímat novináři. Poslední týden kličkují jak zajíci, zaplétají se do svých tvrzení a celé to působí tak nějak legračně, zvlášť, když zpěvačka by se s novým objevem opravdu nemusela skrývat. Teď se její mladý doprovod v Kanadě sáhodlouze rozepsal na svém webu a snažil se objasnit jejich vztah. Vůbec nevylučuje, že by to s Luckou zkusil navážno!

„Je zvláštní, jak ‚většina‘ automaticky počítá s tím, že jsem nový partner Vondrajdy, protože její manžel přece už dávno čeká dítě s jinou a tak si může dovolit mít někoho nového. Nicméně nad otázkou, jestli někoho mám já, jestli o situaci s Lucií stojím a jestli vůbec stojím o holky, se nejspíš nikdo ani nezamyslel,“ píše na své stránce Zonyga.

„Nikomu to za zlé nemám, protože si uvědomuji, s kým mám tu čest. Moc dobře vím, že polovina chlapů v ČR by za Lucii dali svoji pravou kouli a možná i většina manželek by nabídla koule svého muže. (a ti, co tvrdí opak, lžou). Vím, že Lucie je a vždycky byla krásná ženská… ‚Vždyť je o 13 let starší a klidně by mohla být moje HOT mladší ségra, kterou bych musel hlídat.‘ Navíc v kombinaci s jejími úspěchy je to prostě partie, o kterou (ze které) by stál každý. Já si svoji pozici vedle Vondrajdy moc dobře uvědomuji a popravdě jsem nadšený z toho, že jsem se s někým takovým seznámil,“ tvrdí Tomáš, který od začátku působí nadšeně, že se o něj média zajímají, a na sociálních sítích chrlí jeden probulvární status (nebo Instastories) za druhým.

Opustil slavnou krásku

„Na druhou stranu jak jsem zmiňoval již v příspěvku na Instagramu: ‚Já mám svých starostí dost‘. Obdobně jako Lucie (39) jsem posledních pár let byl ve vztahu s někým, za koho by sice koule dala druhá polovina republiky, ale prostě to nevyšlo a stručně řečeno si od vztahu chci nějaký čas odpočinout a netahat do svých problémů někoho dalšího. Nicméně i přes rozchod, který je pro většinu lidí plný zášti a odplaty, věřím, že charakter člověka nedefinuje pouze to, jak se chová k partnerovi v průběhu vztahu, ale i to, jak se chová po jeho konci,“ vysvětluje parkourista s tím, že se nechtěl nechat načapat se známou zpěvačkou, aby to nějak expartnerce neublížilo.

„Mluvím o nás jako o kamarádech, protože jsme jednoduše oba dva dost v pohodě a prostě si rozumíme, jenže každý z nás je trošku jinde. Lucie řeší rozvod, má dvě děti, kariéru, bydlení a podobně. Já mám tohle všechno před sebou (doufám, že bez rozvodu) a moc dobře si to uvědomuji… Samozřejmě, že spolu trávíme určitý čas, ostatně proč taky ne. Z Lucie mám pocit, že jí chyběl někdo, o koho se může opřít, s kým se směje, kdo jí upřímně pochválí jídlo, zablbne si s dětmi anebo se nebojí za ni postavit. (Nejsem jenom mladej, ale taky pěkně namyšlenej.) Takže moje role je v tomhle jasná, i když jenom na chvíli. Zajímavé je, že všichni vidí, jak je Lucie momentálně šťastná a přitom já (zatím) nemám desítky milionů dolarů, takže možná vás to překvapí, ale o penězích to není,“ dušuje se mládenec, že Lucie není zlatokopka.

Přidal také, že Lucie Vondráčková je fantastická matka, navíc uvedl nesouvisející detaily o tom, kolika řečmi synové umí a jaký program dětem Vondráčková vymýšlí. To ale v souvislosti s ním nikdo nerozebírá a snad to na nikoho nebude působit tak, jako by mu někdo poradil, co by neměl zapomenout zmínit.

Slova o budoucnosti

„Doplním jen to, že co nám přinese budoucnost, je kdovíkde (teda krom toho, že budu kosmonaut, což je fakt). Člověk se neustále vyvíjí, utváří či mění názory a jestli zůstaneme i my jen kamarádi, nebo si budeme hrát třeba na doktora, neví vůbec nikdo. Každopádně já mám momentálně jasno a Lucie je proto stále vdaná/volná. Nicméně je možné, že se dalšího frajera nedožije, protože ji dost možná zabiju. Nechápu, jak jsme mohli přežít prázdniny,“ dodal Tomáš Zonyga.

Ten už si dokázal i slušně naběhnout pomyslně na vidle, když komentoval fotky od čtenářky, která ho s Lucií zvěčnila v Montrealu. Snímky ukázaly, jak spolu přicházejí do domu (a také z něj odcházejí), v němž Vondráčková žila poslední rok před návratem do ČR. Zonyga, který má dle zaručených zdrojů z okolí Lucie po dobu pobytu v Kanadě bydlet u syna Martiny Adamcové, se fotkám vysmíval s tím, že dotyčná musela sedět celý den v křoví. Lucie zase ukázala fotky údajně dokazující, že dům má být komplet bez nábytku (zapomněla ale přidat fotky z ložnice, na podlaze určitě nespí).

Co by ale páreček údajných kamarádů dělal v prázdné řadovce celý den, když se v ní prakticky nic dělat nedá? A proč sportovec tvrdí, že do Montrealu vážně přiletěl natáčet jen film, v němž má i podle svých slov zanedbatelnou roličku, kvůli které by asi žádná produkce podobně nízkorozpočtového filmu nikomu neplatila letenky v ceně dvou tisíc dolarů? Zvlášť, když na roli Čecha se v Montrealu a okolí dá sehnat celá řada ochotných krajanů?

S touto dvojicí ještě asi bude ještě velká legrace…

Související články

Další články