Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Tomáš ze Survivoru ukázal svou druhou tvář: Klidný sympaťák se proměnil v agresivního řvouna

+ Dalších 5 fotografií

Pozor, článek je protkaný spoilery. Tomáš Weimann ze Survivoru překvapil své bývalé členy kmene Rebelů, když na ně ošklivě zakřičel v posledním souboji o odměnu. Jeho drsné chování zhodnotili i fanoušci na Facebooku, kterým se také jeho poslední výlev nelíbil. Podle nich se Tomáš změnil a ztratil tak u nich oblibu.

Tomáš Weimann byl v reality show Survivor od začátku oblíbencem diváků. Ti ho považovali za silného hráče, který měl na to drsnou soutěž vyhrát. Nyní ale v devatenáctém díle, který je již na Voyo, předvedl něco, co se nelíbilo jak jeho bývalým spoluhráčům z kmene Rebelů, tak ani fanouškům.

Afektovaný Tomáš

Ve druhém souboji o odměnu se museli členové vypořádat s přetahovačkou. Když proti sobě nastoupili Tomáš s Andreou Bezděkovou a Johana Fabišíková s Martinem Kulhánkem, začal dlouhý boj, kdo s koho. Už to vypadalo, že v tomto kole zvítězí Johana s Kulhym, kteří měli na dosah totem, pak se ale do přetahování opřel právě Tomáš s Andreou, kteří nakonec přinesli bod svému kmeni. Tomáš zřejmě plný emocí a afektu zařval "Nazdár!" na kmen Rebelů, ve kterém pobýval předtím a bral je jako rodinu. Jeho členové z jeho výroku a výrazu byli velmi nemile překvapeni.

"Pociťuju ten 47. den. Cítím, že mi ubývá síla a necítím ten testosteron asi. A tohle mi trošku pomohlo v sobě probudit ten plamen a to, co jsem řekl, bylo v zápalu boje," řekl poté Tomáš, když se ho na jeho výbuch zeptal moderátor Ondřej Novotný.

Ve druhém kmeni jeho afektované chování začali ihned probírat. "Čemu jsem se trošku zasmál, bylo, že Tomáš po 47 dnech začal strádat, přitom vyhrávají tolik jídla," prohlásil Kulhy. "Tomášova změna chování je způsobena možná tím, že si moc věřil už. V posledních soubojích moc kmenu body nepřinášel, nelíbí se mi jeho přístup. A dneska to jeho "nazdar", když Johanka byla na zemi, bylo přes čáru," promluvil Kristian Kundrata.

Hejt od divačky

Tomášovo "nazdar" zkritizovali i jeho fanoušci. "Tvl, co si ten Tomáš o sobě myslí? Ten mě ale vytočil, povyšuje se snad nad Rebely? Rychle zapomněl na svůj bývalý kmen," napsala divačka do společné skupiny Survivor na Facebooku.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy