Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Tomáš Zástěra: Survivor je fake. Žrádla máme, kolik chcem, a natáčíme jen dvě hodiny denně

"Nemusím vyhrát, chci u toho ale dobře vypadat," to je motto Tomáše Zástěry.
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Další 3 fotografie
Survivor 2022

Je výborným kapitánem, exceluje v jednotlivých soutěžích a ještě u toho zvládá svými hláškami bavit celý národ. Řeč není samozřejmě o nikom jiném než o oblíbeném moderátorovi Evropy 2 Tomáši Zástěrovi (42). Ten totiž momentálně bojuje doslova o život v reality show Survivor Česko&Slovensko. Lídr červeného kmene Mao se na kameru rozpovídal, jak to na ostrově doopravdy vypadá. 

Naprostá pohodička

To, že moderátor Tomáš Zástěra bere situace, ze kterých by se jiní lidé hroutili, je už dobře známá věc. Jeho všudypřítomný ostrovtip si zamilovali nejen posluchači Evropy 2, kde se Tomáš už dlouho řadí mezi stálice, ale i diváci reality show, která se s nikým nemazlí.

Kapitán kmene Mao si ale tentokrát pustil pusu na špacír a prozradil na kameru, jak celé natáčení vlastně probíhá. "Je to úplná pohoda, tenhle ostrov. Chtěl jsem vám říct, že to je všechno naprostý fake," řekl Tomáš ve videu zveřejněném na novaplus.cz.

"Žrádla tady máme, kolik chceme, chlastáme tady, lejeme bomby. Vždycky natáčíme dvě hodinky denně. Je to všechno naplánovaný, jak to dopadne. Myslíte si, že je to reál, ale my tady máme hudbu a holky už nalévají drinky," říká Tomáš s vtipem jemu vlastním. "Nebuďte blázni, myslíte, že bych do toho šel, jo? Ty blaaaho. Jo a beru 100 tisíc denně, podotýkám," dodává moderátor se smíchem.

Z bonusového videa je ale naprosto jasné, že si moderátor jen tropí žerty, aby náročnost každodenního života na ostrově zvládl bez psychické újmy. Únava i účinek slunečního žáru na jeho světlou kůži jsou poznat hned na první pohled. Dále jsme si nemohli nevšimnout, že zatímco při příjezdu do Dominikánské republiky se Tomovi rýsovalo bříško, po měsíci tvrdé fyzické dřiny a diety způsobené nedostatkem jídla se tuky přeměnily ve svaly a moderátor se nakonec domů vrátí s pořádným sixpackem.

Legrace být musí

Tomáš je zřejmě takovým pozitivním hnacím motorem celého kmene, ve kterém začínají být ženy v množstevní přesile. Po odchodu MMA zápasníka Gábora Borárose (29), který musel ze soutěže odstoupit ze zdravotních důvodů, už ve VIP kmeni zbyli jen tři chlapi - Tomáš, fotbalista Nathan a youtuber Daniel.

Nálada ve VIP týmu, který od začátku show stíhají samé pohromy, je momentálně pod bodem mrazu a nikdo neví, co bude po odchodu jednoho z nejsilnějších členů s kmenem dál. Vzhledem k tomu, že soutěžících v Mao stále ubývá, bylo by pro ně sloučení zřejmě vysvobozením.


Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy