Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Tomáš Zástěra propadl sociálním sítím: Člověk potřebuje ukázat, že je krásný

+ Dalších 5 fotografií

Moderátor a účastník reality show Survivor Tomáš Zástěra (42) po návratu z ostrova rozhodně nelení. Naopak redakci eXtra.cz prozradil, že se mimo moderování aktivně věnuje i Instagramu, kde se stal během pár týdnů velmi populární osobností. Dále nám svěřil, co ho na influencerství lehce odrazuje, jak je na tom jeho zraněné koleno, které ho stálo konec v Survivoru, a odpověděl nám i na úsměvnou otázku, zda neplánuje kandidovat i na prezidenta. 

Moderátor Tomáš Zástěra se po návratu z reality show Survivor vrátil do běžného denního fungování, které se mu však velmi zpestřilo o influencing, když mu na Instagramu přibylo za dobu působení v drsné soutěži o přežití přes 100 tisíc sledujících. Chod mediální platformy zvládá sám, ale přesto si k "zakladatelce" Zorce Hejdové ještě občas chodí pro radu.

Setkávám se i s hejty, k Zorce si občas chodím pro rady

"Tvorba na Instagram mě baví, spíš mě občas nebaví fotit nějaké fotky. Někdy je to ale nezbytné, protože člověk potřebuje ukázat, že je krásný. (smích) Baví mě dělat zábavná videa, která sice pro někoho zábavná nejsou, ale tak to v humoru prostě je," svěřil se eXtra.cz se slovy, že občas narazí na nějaký hejt.

"Moc často se to neděje, ale nějaké hejty mi chodí, a to spíš z nepochopení humoru. Někdy člověk přestřelí a až pak si uvědomí, jestli udělal něco moc nebo málo."

Míří Zástěra na Hrad?

Tomáš Zástěra je nejen moderátor a účastník reality show, ale také nově influencer a párkrát byl i za modela. Na dotaz, zda náhodou nechce kandidovat i na prezidenta, odpověděl s úsměvem.

"Cesta politika mě neláká, není to pro mě optimální. Jsem velice prostořeký a to nebývá dobré, byť náš prezident je na tom ještě o poznání hůř. Nevím, kam to půjde dál, nechávám se strhávat proudem života, ať je negativní, nebo pozitivní. Snažím se z něj brát jen to nejlepší," řekl Tomáš Zástěra, který nám během udělování cen Czech Social Awards také prozradil, jak je na tom jeho koleno, kvůli kterému odstoupil ze Survivoru.

"Operaci se vyhýbám, co to jde, ale je to jako na houpačce. Někdy je to dobrý, ale někdy mi v něm křupne a pak kulhám půl dne. Není to ideální, ale snažím se být pozitivní," dodal.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy