Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Tomáš Zástěra o šikaně v Survivoru: Já ji tam nezažil, Adam je hodný a dost mluví

+ Další 2 fotografie

Postupem času se ukazuje, že v reality show Survivor skutečně zůstávají pouze hráči, kteří ovládli sociální hru. Ta není vždy zcela čistá, naopak je často plná taktik, ale i podrazů, kvůli kterým si ovšem nesou i následky v reálném životě, kde si diváci neberou servítky. Skvěle si ve hře do poslední chvíle vedl moderátor Tomáš Zástěra (42), ten redakci eXtra.cz prozradil, co si myslí o šikaně, se kterou se na ostrově setkal nejen Adam Raiter. Dále se svěřil, co ho ve hře zasáhlo a zda je tam prostor k zamilování.

Reality show Survivor platí zejména za sociální hru, pak už je jen na hráčích, jakou cestou se rozhodnou vydat. Bývalý účastník Adam Raiter redakci eXtra.cz nedávno prozradil, že byla na ostrově šikana jako na základní škole. "Často to bylo srovnatelné se šikanou v první třídě, jak tě banda dětí odstraní do kouta. Tohle se tam vážně dělo," řekl se slovy, že tuhle špínu nedokázal hrát.

Zástěra se s šikanou nesetkal

Každý hráč přijel na ostrov jako nepopsaný list papíru, pak už byla každého volba, jak si svůj příběh napíše. Své o tom ví i Tomáš Zástěra, který se na rozdíl od Adama se šikanou na ostrově nesetkal.

"Já jsem tam žádnou nezažil. Možná to Adam myslel tak, že tam bylo spiknutí aliance proti němu a Vláďovi. Každý člověk tam šel s čistým štítem a každý si mohl vytvořit jakoukoliv alianci a svou pozici v kmeni. Vláďa i Adam nějak začali a nějak to pak pokračovalo. Ač je Adam hodný člověk a plně ho respektuji, je inspirativní, tak prostě dost mluví. Kolikrát říká věci, které jsou pro některé lidi těžko stravitelné nebo pochopitelné. Jak sám říkal, možná jenom nepochopil, jak je ta hra drsná a musí se hrát s tím, že se někdo vyhodí, a ty spiklenecké klany jsou od toho, aby se člověk ochránil a nemusel do toho duelu," svěřil se pro eXtra.cz se slovy, že on sám zášť vůči žádnému hráči necítí.

"Každý tam jel prokázat odvahu tím, že tam vůbec jel přežívat a vlastně mě nikdo zpětně neštve a myslím si, že nikdo z nás účinkujících nemá zášť vůči komukoliv, aspoň co jsem se bavil s Danielem, Nikol a spol. Hra tam skončila a také se tam uzavřela," prohlásil Zástěra.

Zástěrův překvapivý soused

Tomáš Zástěra se po návratu domů setkal s několika hráči, kteří mu na ostrově přirostli k srdci. Teprve nedávno navíc zjistil, že jsou s Danielem téměř sousedé.

"Měl jsem hezké vztahy s Gáborem nebo Nathanem. Pak také s Danielem, který ve hře bohužel zůstal v původním kmeni Mao, když jsem já musel odejít, to mě zasáhlo. Po návratu jsme se setkali už i na pivě a vzhledem k tomu, že jezdí často za přítelkyní do Prahy, tak si myslím, že se budeme vídat častěji. Bydlí tři minuty ode mě, což jsme zjistili až teď," vypráví s úsměvem. S původním kmenem VIP osobností pak mají domluvený sedánek.

"Těším se i na setkání s holkami. Jsem zvědavý, co bude na své působení říkat Chili nebo Nikola. S původním kmenem MAO jsme domluvení, že si dáme sraz a vše si vyříkáme."

Nad Xénií v tangách hráči jen pokrčili rameny

Redakce eXtra.cz odletěla společně s některými účastníky Survivoru začátkem roku do Dominikánské republiky. Ještě před nástupem do tvrdé hry hráči vtipkovali, že nevědí, jak zvládnou absenci sexu, ale také se nebránili novým milostným známostem. Ve finále se ale ukázalo, že na to neměli vskutku ani pomyšlení, což nám potvrdil nejen producent Marek Orlík, ale i Tomáš Zástěra.

"Přiklonil bych se k Markovi, já na to neměl žádné myšlenky. Tím pádem nemůžu mluvit za ostatní, ale jsem si skoro jistý, že ty lidi neřešili, jestli budou mít s někým vztah. Na ostrově cítíš k někomu náklonnost v rámci kamarádství, když potřebuješ alianci nebo tě někdo podpořil v těžkých chvílích. Ale můžu jasně říct, že když je člověk o hladu, tak to jídlo je první, co řeší, až pak daleko nad tím řeší vztahy a nějaké zamilovávání se," dodal se slovy, že i nad Xénií předkloněnou v tangách kluci ve finále jen ohrnuli rameny.


Související články

Další články

Nejnovější kauzy