Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Tomáš Zástěra o počínání Mikýře v Survivoru: Humor mu určitě dojde, říká bývalý trosečník

+ Dalších 11 fotografií

Moderátor Tomáš Zástěra se stal hvězdou první řady drsné reality show Survivor, které se zúčastnil roku 2022. Nyní jako ostřílený trosečník předával cenné rady do hry svému kamarádovi a letošnímu soutěžícímu, youtuberovi Martinu Mikyskovi alias Mikýřovi. V rozhovoru pro eXtra.cz prozradil, že i slavnému vtipálkovi dojde dřív nebo později humor. 

Želízko v ohni

Moderátor Tomáš Zástěra byl jednou z celebrit, které se zúčastnily první série drsné reality show Survivor. V letošní soutěži jej zajímá zejména to, jak si bude počínat youtuber Martin Mikyska alias Mikýř. "Koukal jsem se na první dva díly, protože mě to enormně zajímá, co se tam bude dít, už jen proto, že tam mám člověka, který je podle mě želízkem v ohni. Musel jsem se podívat, jak to zvládá, a zatím mě velmi příjemně překvapil a myslím, že to s ním bude ještě velká jízda," promluvil o svém kamarádovi pro eXtra.cz.

Mikýřovo počínání na kmenové radě, kdy se zřekl individuální imunity, aby se mohl nechat nominovat do duelu se zpěvačkou Adélou Krejdlovou, jej překvapilo stejně jako zbytek diváků. "Bylo to šokující," řekl moderátor, který nechyběl na tiskové konferenci k novému pořadu Česko na grilu. "Já jsem si myslel, že to bude trochu jinak a opět mě dokázal překvapit," dodal.


I na Mikýře dojde

To, co Mikyska předvedl, bylo dle jeho slov naprosto nečekané. "Myslím, že to bude ještě hodně hodně zábavné, protože jestliže ten člověk dokázal tohle udělat na první kmenové radě a málem se odstřelit a tím riskovat úplně všechno, tak to bude ještě hodně zajímavé, takže Mikýř je opravdu želízko v ohni," míní ostřílený trosečník.

Zástěra Mikýřovi před odjezdem coby jeho guru předával rady do hry. "Hlavní rada byla, že je to všechno sice super, může se dělat sranda a všechno dohromady, ale že se to nakonec ukáže jako poměrně náročné. Bez toho jídla a po narůstajících dnech a stresu, že to potom jde hůř a hůř a trochu to vázne. Ale když jsem viděl ty jeho tahy, tak si myslím, že ten člověk je psychicky velmi silný a zocelený," řekl o Mikyskovi a dodal, že si myslí, že je na tom daleko lépe, než byl on sám.


A co si Tomáš Zástěra myslí o Mikýřově neutuchajícím humoru? "Myslím si, že mu humor určitě dojde," řekl moderátor, který se zanedlouho stane poprvé tatínkem. "Otázkou ale je, jestli to bude na kamerách. Každému tam dojde humor, ale je možné, že je v ústraní a tam si to prožije sám a na kameře vypadá, že je všechno v pohodě, ale humor mu určitě dojde, tím jsem si jistý," dodal závěrem Zástěra.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy