Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Tomáš Verner se stal podruhé otcem: S krásnou manželkou dodrželi tradici při výběru jména

Tomáš Verner se svou krásnou manželkou.
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
porod

Bývalý krasobruslař Tomáš Verner (35) se stal dvojnásobným otcem. S krásnou manželkou Tammy přivítali na světě dalšího syna, kterému vybrali velmi oblíbené americké jméno, jež začíná stejným písmenem jako u celé rodiny. Radostnou novinkou se pochlubil pyšný otec na Instagramu.

"Náš malý uzlíček radosti. Moje úžasná žena Tammy přivedla na svět našeho druhého syna Tima (Timothyho) Vernera. Jsem navždy vděčný za náš druhý zázrak lásky," uvedl na svém Instagramu bývalý krasobruslař Tomáš Verner, který zvěčnil svou manželku se synem na porodním sále.

Netrvalo dlouho a pod radostnou zprávou se objevila spousta gratulací. "T.V. čtyřčlenná rodina. Přeji vám všem jen to nejlepší," vzkázala páru Andrea Sestini Hlaváčková, která se s Vernerem poznala během taneční show StarDance, kde se krasobruslař umístil na 3. místě. Emotikony srdíček pak poslala Barbora Strýcová, stejně jako volejbalistka Markéta Sluková-Nausch.

Přebalování není Vernerovi cizí

Manželé spolu již vychovávají syna Tomáše, který se narodil v září 2020. Je znát, že ve vybírání jmen našel pár krásnou tradici: první písmeno křestního jména, ale vlastně i příjmení má celá rodinka stejné.

Tomáš Verner se nám rok po narození syna Tomáše svěřil, že si roli otce velmi užívá a nebojí se ani přebalování, z čehož musí mít jeho manželka Tammy vskutku radost. "Ano, pomáhám zcela se vším a nebojím se ani přebalování. Mám o dvanáct let mladší sestru, takže už jsem si tyhle rodičovské úkoly vyzkoušel a naučil, když jsem byl malý kluk. Takže i koupání, krmení, ukládání do postýlky, čtení pohádek. Nic mi zkrátka není cizí a dělám to rád," řekl bývalý krasobruslař pro eXtra.cz.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy