Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Tomáš Ujfaluši si bude muset pořídit zbrojní pas: Dcera Kateřina (15) roste do krásy

Tomáš Ujfaluši si bude muset pořídit zbrojní pas: Dcera Kateřina (15) roste do krásy
Zdroj: Kateřina Ujfaluši ml. archiv
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Dcera bývalého fotbalového obránce Tomáše Ujfalušiho (42) Kateřina (15) roste do krásy. Jako spousta mladých lidí si založila účet na sociálních sítích a své sledující čas od času potěší nějakou tou odvážnější fotkou. Naposledy se pochlubila snímkem v bikinách a ukázala perfektní postavičku.

Slavný fotbalový internacionál Tomáš Ujfaluši může být právem pyšný na svoji dceru Kateřinu. Ještě nedávno to byla tátova malá holka, teď se z ní vyloupla půvabná mladá dáma.

Kateřina se chtěla už odmala stát zpěvačkou. Zpěvu se věnuje od čtyř let a oba rodiče se jí vždy snažili maximálně podporovat. Tomáš Ujfaluši má Kateřinu s bývalou modelkou Kateřinou (40), se kterou se v roce 2008 rozvedl. Žádné spory mezi sebou nemají a fungují jako přátelé a hlavně rodiče.

Kateřina ml. si zahrála už v několika dětských muzikálech a má za sebou řadu koncertů. Hrdý otec by možná měl zvážit, zda by si neměl pořídit zbrojní pas a následně brokovnici, protože s takovou bude muset nápadníky své dcery odhánět lopatou.

Z malé Kateřiny roste krásná slečna, která má navíc perfektní figuru. Kateřina se na sociálních sítích pochlubila řadou snímků z dovolené v plavkách, na které se můžete podívat v galerii.

Související články

Další články