Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Tomáš Skuhravý o koronaviru: V Itálii se všechno řeší pomalu. V karanténě jsem omládl o 20 let

Tomáš Skuhravý v pořadu Blikanec Tomáše Řepky.
Zdroj: eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
fotbal
O fotbalové legendě jménem Tomáš Skuhravý (54) se toho dnes moc nedozvíte. Karanténu kvůli koronaviru tráví v Celle a v rozhovoru pro italský web Il Secolo Xix prozradil, že se Itálie stala jeho druhým domovem. Prozradil navíc, čím zabíjí čas a na co se připravuje, až karanténa skončí.

Tomáš Skuhravý je jeden z nejznámějších fotbalistů v České republice i po světě. Hrál za Spartu, která se v roce 1983 díky jeho gólu dostala přes Real Madrid v Poháru UEFA Za československou reprezentaci odehrál v roce 1990 Mistrovství světa v Itálii, kde se stal s pěti góly druhým nejlepším střelcem a hvězdou šampionátu. Za své výkony si vysloužil přezdívku Bomber a přestup do Janova. Tam se stal legendou.

Skuhravý se udržuje ve formě

V rozhovoru pro Il Secolo Xix uvedl, že je v Itálii jako doma. "Bydlím v Celle. Itálie a Ligurie se staly mým druhým domovem a teď jsou součástí mého života," uvedl Skuhravý. Své dny v karanténě netráví válením se v posteli. "Jsem připravený vrátit se na hřiště. Hodně cvičím, abych se udržel ve formě a cítím se tak o 20 let mladší," prozradila fotbalová hvězda.

Jednání italské vlády se mu moc nelíbí. "Jinak si čtu a o všem se informuji. Když jdu na nákup, potkávám spoustu lidí, kteří se bojí toho, co přinesou další dny. Potřebujeme fakta, ne slova. Itálie je pomalá, nejen v uzavírání, ale i v tom, aby se vše rozjelo. Italové jsou vnímáni jako pomalí a nespolehliví. Lidé se bojí a musí se s tím něco udělat," podotkl Skuhravý.

Plánování a příprava další sezóny

Legendární střelec Sparty sice pověsil kariéru fotbalisty na hřebík už v roce 1996, v současné době ale vede fotbalovou školu v Celle. Po karanténě se tam moc těší, jak sám přiznal. "Všechno se zastavilo. Jedinou možnost, kterou máme, je plánovat příští sezónu. Mám hodně schůzek a telefonátů. Musíme být připravení, až se vše znovu rozjede," podotkl Tomáš v rozhovoru.

Před dvěma lety se Tomáš Skuhravý objevil v pořadu eXtra Blikanec Tomáše Řepky Legendární fotbalová hvězda přiznala, že by se za určitých podmínek do Sparty vrátila. Dokonce se tehdy rozpovídal o tom, koho považuje za nejpřeceňovanějšího fotbalistu, tím byl Václav Kadlec Celý rozhovor si můžete pustit zde.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy