Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tomáš Savka promluvil o SuperStar 2020: Soutěžící jsou hodně jiní, než jsme byli my

Zdroj: archiv TV Nova / T. Savka
+ Dalších 15 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Muzikálový zpěvák Tomáš Savka (36) je jedním z historicky prvních finalistů pěvecké show SuperStar. Od první řady SuperStar, ve které na sebe hodně upozornil, uplynulo 16 let a talentovaný zpěvák nelituje, že se probojoval do finálových kol. Pro eXtra.cz teď zhodnotil, jak se mu aktuální řada SuperStar 2020 zamlouvá.

Tomáš v první řadě pěvecké show předvedl nejen divákům, ale i přísné porotě, že na to zkrátka má Když se z jeho úst vypravily první tóny, mnoho lidí lapalo po dechu. Tomáš se díky SuperStar zviditelnil a díky své píli se mu dnes hodně daří.

Na SuperStar vzpomíná s pokorou a nenechal si ujít ani první díly nové řady. "Díky SuperStar jsem se uplatnil. Momentálně hraji ve dvou divadlech, mým domovským je Národní divadlo moravskoslezské v Ostravě, poté hraji v Divadle J. K. Tyla v Plzni a navíc jsem sólistou hudby Hradní stráže a Policie ČR, kde zpívám s velkou hudební kapelou. Čas v mém programu jsem si ale na letošní ročník udělal," řekl eXtra.cz tatínek krásné, téměř dvouleté dcerky Andulky, kterou vychovává s manželkou Zuzanou.

Chce to zpěváka, který prorazí

"Viděl jsem castingová kola a musím říct, že od doby, kdy jsem byl finalistou SuperStar, se mnohé změnilo. Myslím, že pětičlenná porota není špatný nápad, nás hodnotily čtyři osobnosti a celkově se projev soutěžících podle mého názoru značně změnil," prozradil sympatický Tomáš a pokračoval, co ho v soutěži překvapilo: "Zaujalo mě, že si soutěžící vybírají především anglicky zpívané písně, a celkově mám pocit, že vystupování před porotou je takové v uvozovkách beze strachu. Tihle soutěžící jsou jiní, než jsme byli my... Ale těžko se to hodnotí, protože od mého působení ve finále SuperStar uplynula dlouhá doba. Je ale vidět, že hudba má v Česku progres, a to je dobře. Chtělo by to ale zpěváka, který dokáže prorazit i v zahraničí, uvidíme, jak se letošním soutěžícím bude dařit," dodal Tomáš Savka, který jako jeden z mála účastníků SuperStar dokázal v hudbě prorazit a živí se jí.

Související články

Další články