Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Tomáš Satoranský si za kritikou na Jágra stojí: Nerozuměl jsem tomu, proč tohle dělá

Tomáš Satoranský si za kritikou na Jágra stojí: Nerozuměl jsem tomu, proč tohle dělá
Zdroj: archiv
+ Dalších 7 fotografií
Kritika
Stojí si za svým. Poté, co Tomáš Satoranský zkritizoval Jaromíra Jágra za reklamu na elektrokola, dostal basketbalista od fanoušků hokejové legendy nejednu nehezkou zprávu. Ani to ale nepřimělo Satoranského změnit svůj názor a Jágr je pro něj zklamáním.

„Kdo z hvězd mě jako člověk zklamal? Doufám, že mě nebude hodně lidí nenávidět, ale řeknu to, jak to je: zklamal mě Jarda Jágr!“ zaskočil Tomáš Satoranský minulý týden moderátora rádia Expres. A co nejlepšímu českému basketbalistovi na Jágrovi (48) tolik vadí? „Všichni jsme si ho idealizovali, že byl pro nás největší dříč, a pak ten člověk dělá reklamu na elektrokola… Je to špatný, prostě pro mě skončil!“ řekl Satoranský.

Nechtěl z toho udělat aféru

Svým prohlášením ihned vyvolal vlnu reakcí, a to jak pozitivních, tak negativních. Sportovní fanoušci se rozdělili na dva tábory, přičemž někteří vyjádřili Satoranskému podporu, jiní mu posílali dokonce hanlivé zprávy. Navážet se do české sportovní legendy se totiž neodpouští. „Pobavilo mě, nakolik to lidi začali brát vážně,“ řekl Satoranský pro Blesk a dodal, že reakce některých lidí byly naprosto zbytečné.

„Rozhodně odmítám, že bych zaútočil na Jaromíra Jágra. Ani bych o tom tématu nezačal mluvit, byl jsem na to dotázán,“ hájil se Satoranský. Prý z toho nechtěl udělat aféru, ale řekl to tak, jak to cítí. A svůj názor měnit nehodlá.

Kritiku nemířil na Jágrovu kariéru

„Já si stojím za tím, co jsem řekl. Pro mě jako pro někoho, kdo viděl v Jaromíru Jágrovi velký vzor, to bylo jen zklamání. On motivuje lidi k pohybu, a udělá reklamu na něco, kde nemusíte makat a můžete si to udělat snadnější. Což on v kariéře nikdy nedělal. Vždycky si přidával a pracoval,“ řekl Blesku basketbalista, který se minulý rok stal nejlépe placeným českým sportovcem.

Satoranský ale vyloučil, že by jeho kritika mířila na to, co Jágr dokázal. „Vůbec jsem se nevyjadřoval k tomu, jaký je sportovec. To bych si ani nedovolil. Spíš jsem moc nerozuměl tomu, proč tohle dělá,“ vysvětlil deníku jediný český hráč v NBA.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy