Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tomáš Satoranský se ženou Annou: Jak dlouho jim trvala příprava outfitu a jak se těší do Španělska

Basketbalista Tomáš Satoranský s ženou Annou.
Zdroj: HerminaPress
+ Další 2 fotografie
červený koberec

Účast na slavnostním zakončení karlovarského filmového festivalu nevynechal ani basketbalista Tomáš Satoranský s manželkou Annou. Redakci eXtra.cz se pár svěřil s tím, jak si užili festival, kolik filmů stihli zhlédnout i jak se Tomáš těší na angažmá ve Španělsku.

Elegantně vyzdobení přišli na slavnostní červený koberec před oficiálním zakončením karlovarského filmového festivalu basketbalista Tomáš Satoranský a jeho žena Anna. V rozhovoru pro eXtra.cz sdělili nejen to, kolik času strávili přípravou svého outfitu.

"Mně s tím všichni pomáhali tady v Elle beauty lounge, takže já jsem se zase tolik nenamáhala a nehonila," řekla Anna, zatímco Tomáš přiznal, že byl "za 5 minut hotový", neboť muži to mají jednodušší.

A jak si pár užil samotný festival? "Dřív to bylo tak, že jsme viděli mnohem víc filmů a těch večírků bylo méně. Ale tím, že poslední roky jsme zváni na spoustu společenských akcí, je to náročnější vstávat ráno na filmy. Ale viděli jsme film Rodina Bauerových, jestli se nepletu, a bylo to úžasné, takže jsme rádi, že jsme viděli velice kvalitní film, a doufejme, že bude i takto dobrý film tady na tom zakončení," popsal svůj program v Karlových Varech basketbalista s tím, že na festival už jezdí spoustu let.

Jsem nadšený, že se vracím do druhého domova

Tomáše nyní čeká přesun do španělské Barcelony, kde je součástí špičkového evropského týmu. Ve městě slaví velké úspěchy nejen fotbalisté, ale také basketbalisté i házenkáři. Jak se na staronové angažmá těší? "Já jsem hrozně nadšený, že se vracím tam, kam si myslím, že moje hra patří, a kde jsem se vždy cítil nejvíc komfortně, takže my jsme rádi, my Španělsko milujeme, spolu jsme tam vlastně strávili 5 let, takže je to takový návrat do druhého domova," popisuje Tomáš.

Se španělštinou už český pár problém nemá. "Naučili jsme se tam. To je potřeba, protože anglicky se moc nedomluvíte, takže jsme byli donuceni a jsme za to jenom rádi. Myslím si, že jsme toho moc nezapomněli," říká Tomáš a Anna ho doplňuje: "Já jsem tam studovala i vysokou školu ve španělštině. Jsme pořád v kontaktu se spoustou lidí, kamarádů, takže španělštinu jsme si udržovali i v Americe."

Po hektickém období přichází stabilita

Jak Tomáš zpětně hodnotí svůj život v USA? Byl to pro něj splněný sen? "To bylo takové poznání toho, že ten sen není vždycky takový, jaký si ho představujete. Ale já jsem rád. Já si myslím, že jsem tam měl dobré roky. Byli jsme ve skvělých městech ve Washingtonu, v Chicagu, v New Orleans, takže my jsme si ten život užívali. Ale samozřejmě jak najednou máte děti, tak to pak bylo strašně hektické pro rodinu, časté stěhování, a já jsem rád, že budeme mít alespoň trošku stabilitu v tom Španělsku a že to vlastně pomůže všemu kolem," dodává hvězdný basketbalista.

Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy