Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Tomáš Satoranský se tvrdě opřel do Jágra: Jarda u mě tímhle skončil, to neměl dělat

Tomáš Satoranský se tvrdě opřel do Jágra: Jarda u mě tímhle skončil, to neměl dělat
Zdroj: Extra.cz
+ Dalších 5 fotografií
Útok na legendu
Basketbalista Tomáš Satoranský (28) má pověst kliďase. Tentokrát ale šel veškerý ostych stranou a Tomáš zaútočil rovnou na legendu českého sportu Jaromíra Jágra (48). A co nejlépe placenému českému sportovci tolik vadí? Hvězdný hokejista dělá reklamu na elektrokola.

„Kdo z hvězd mě jako člověk zklamal? Doufám, že mě nebude hodně lidí nenávidět, ale řeknu to, jak to je: zklamal mě Jarda Jágr!“ překvapil basketbalista Tomáš Satoranský během rozhovoru v Ranním klubu na rádiu Expres. Jediný Čech v zámořské NBA v tu chvíli jistě překvapil nejen posluchače, ale i moderátora. Přeci jen zaútočil na nejslavnějšího sportovce Česka a miláčka národa Jaromíra Jágra (48).

O to větším překvapením pak byl důvod rozehrávače Chicaga. „Všichni jsme si ho idealizovali, že byl pro nás největší dříč a pak ten člověk dělá reklamu na elektrokola... Je to špatný, prostě pro mě skončil!“ nebral si servítky Satoranský. Podle něj by tak sportovec Jágrova formátu měl propagovat spíše zdravou výživu nebo minimálně obyčejná kola. „Musím říci, že to fakt nemá zapotřebí,“ dodal basketbalista.

Hned poté ale Satoranský upustil od vážného tónu. „Doufám, že nás Jarda neposlouchá a nebude mi ještě psát,“ zasmál se tahoun českého basketbalového nároďáku. Je mu ale nejspíš jasné, že nějaké té reakce se od legendárního Jágra tak jako tak dočká.

Satoranský není jediný, komu v poslední době Jágr něčím vadí. Většinou ale úspěšný hokejista schytává tvrdou kritiku například za podporu kontroverzního prezidenta Českého svazu ledního hokeje Tomáše Krále nebo třeba za dobré vztahy s komunistickou Čínou. Bývalý famózní útočník Pittsburghu či Bostonu tak postupně ztrácí své fanoušky.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy