Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Tomáš Satoranský se raduje: Nejlépe placený český sportovec je podruhé tatínkem

Tomáš Satoranský se raduje: Nejlépe placený český sportovec je podruhé tatínkem
Zdroj: Profimedia/Se svolením Tomáše Satoranského
Miminko

Jediný český zástupce v NBA Tomáš Satoranský (29) oznámil na Instagramu radostnou novinu. Spolu s manželkou Annou (29) přivedli na svět miminko, které je už druhým příspěvkem do rodiny. Pár již vychovává dvouletou dcerku Sofii Giu.

Basketbalista Tomáš Satoranský je kromě svých mimořádných sportovních dovedností známý také tím, že si dobře hlídá své soukromí a málokdy se podělí o rodinné zprávy. Teď ale udělal výjimku, když se na Instagramu pochlubil novým přírůstkem do rodiny.

Manželka nejlépe placeného českého sportovce Anna totiž v uplynulých dnech přivedla na svět miminko. Dvouleté holčičce Sofii Gie tak přibyl malý sourozenec. Pár zatím neprozradil, zda mají chlapečka či holčičku.

Prozradil jen iniciály

Tajemstvím zůstává i jméno miminka, i když Satoranský k fotce připojil alespoň malou nápovědu "SGS & SRS". První zkratka jsou iniciály Sofia Gia Satoranská, druhé samozřejmě novorozeného miminka. Fanoušci tak zatím mohou jen hádat. S gratulací pak ihned přispěchala manželka dalšího českého reprezentanta Jana Veselého Natalija.

Satoranskému miminko zlepšilo náladu po nepovedené sezoně. Jeho tým Chicago Bulls se totiž opět nedostal do play off NBA a český rozehrávač navíc půlku sezony naskakoval z lavičky. Nyní se Satoranský připravuje na kvalifikaci na olympiádu v Tokiu, kde se s nároďákem pokusí zopakovat úspěch z posledního mistrovství světa.Simona Stašová o svých budoucích snachách: Jsme kamarádky, ale k Jiřině chovají respekt

Související články

Další články

Nejnovější kauzy