Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Tomáš Satoranský rozzuřil Čechy: Po útoku na Jágra ho zasypali nenávistnými vzkazy

Tomáš Satoranský rozzuřil Čechy: Po útoku na Jágra ho zasypali nenávistnými vzkazy
Zdroj: Extra.cz
+ Dalších 7 fotografií
spor
Sáhnout Čechům na jejich legendu se nevyplácí. Basketbalista Tomáš Satoranský (28) se o tom sám přesvědčil poté, co v rádiu řekl, že u něj hokejista Jaromír Jágr (48) skončil. Hvězdný rozehrávač jako důvod uvedl fakt, že Jágr udělal reklamu na elektrokola, přitom sám propaguje zdravý životní styl. Kvůli tomu pak Satoranskému přistála do zpráv hromada nenávistných vzkazů.

"Takových zpráv jsem od svých 'příznivců' už dlouho nedostal!!" napsal na svém twitterovém účtu Tomáš Satoranský. Ten v úterý popudil část veřejnosti tím, že se opřel do Jaromíra Jágra a jeho reklamy na elektrokola. „Všichni jsme si ho idealizovali, že byl pro nás největší dříč a pak ten člověk dělá reklamu na elektrokola… Je to špatný, prostě pro mě skončil!“ řekl basketbalista v rozhovoru pro rádio Expres.

Velká část Čechů ale považuje Jágra (48) za nedotknutelnou legendu, a tak není divu, že jejich reakce na názor Satoranského na sebe nenechala dlouho čekat. "Když se navážíš do největší sportovní legendy ČR posledních desítek let, tak se asi nemůžeš moc divit," napsal ještě v klidu Miroslav H., který odkazoval na fakt, že Jágr je nejlepším evropským hokejistou všech dob.

Některé komentáře byly ale ostřejší. "Jarda byl v NHL totální špičkou, zatímco vy jste v NBA jenom podprůměrný hráč. Až dokážete to, co Jágr, tak se do něj můžete navážet. Do té doby držte hubu a šoupejte nohama," napsal Petr N. v komentářích na Facebooku. Spousta lidí ale Satoranského hájí, vyjádřil totiž jen svůj názor, na který má každý právo. "A já s tím výrokem třeba souhlasím! Nicméně trefa do vosího hnízda je vždycky tvrdá," napsala uživatelka s přezdívkou Ver.

Část komentujících by Jágra spíš kritizovala za jeho otevřený vztah k Číně, kladné postoje k prezidentu Miloši Zemanovi (75) nebo hokejistovu reklamu pro Vodňanské kuře. "Hele, lepší když Jarda podporuje elektrokola než Huawei. To mi osobně vadilo daleko víc," napsal Tomáš V., kterému vadí Jágrova reklama na kontroverzní mobilní značku, která je údajně napojená na čínskou rozvědku.

Satoranský je nicméně od března reklamní tváří společnosti Xiaomi, která taktéž vyrábí chytré telefony. "Značka Xiaomi je mi sympatická především tím, že ve svém oboru udává směr. Vážím si toho, že mě oslovila a těším se na vzájemnou spolupráci," uvedl Satoranský. Xiaomi přitom podle všeho, stejně jako Huawei, posílá citlivá data do Číny, která by je mohla využít ke špionáži.

Dominika Mesarošová promluvila o rozšíření rodiny: S partnerem nemají společný pohled na budoucnost

Související články

Další články

Nejnovější kauzy