Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka vyvázne bez trestu! Za neplacení alimentů mu původně hrozil rok vězení

Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 9 fotografií
Nečekané rozhodnutí
Hrozil mu další rok za mřížemi, trestu za neplacení alimentů však Tomáš Řepka (45) ujde. Bývalý fotbalista podle obžaloby dlužil exmanželce Renatě Řepkové (45) skoro milion korun. Stíhání bylo před několika dny zastaveno. Za jiné kauzy si Řepka odsedí dva a půl roku a čeká se na rozsudek v dalším sporu s Vlaďkou Erbovou (37).

Tomáš Řepka (45) se vyhne trestu za neplacení alimentů na syna Tommase (18). Stíhání je od 9. května zastaveno. Exmanželce Renatě Řepkové (45) dlužil téměř milion korun.

Jak upozornil server idnes.cz, soud se tak mohl rozhodnout na základě odsouzení Řepky v jiných případech. Za pornoinzeráty na další bývalou manželku Vlaďku Erbovou (37) a řízení během zákazu si dohromady odsedí dva a půl roku.

Další soud s Erbovou stále probíhá, týká se rovněž neplacení výživného. Za syna Markuse jí za rok dluží 175 tisíc korun. Líčení pokračuje u brněnského městského soudu 14. května.

Související články

Další články