Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka vyslal ostrý vzkaz Erbové: Vlaďko, jsem venku a dojdu si pro syna!

+ Dalších 22 fotografií
Zpověď
Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka (46) byl na Tři krále propuštěn z plzeňské věznice za velkého zájmu veřejnosti a médií. Nyní poskytl exkluzivní rozhovor pro Top Star magazín. Řepka se rozpovídal o životě ve vězení, plánech do budoucna, ale i o neutuchajícím boji o syna Markuse s bývalou manželkou Vlaďkou Erbovou. A také poslal vzkaz, ze kterého bývalá manekýna nebude mít vůbec radost.

Tomáš Řepka (46) se už několik let soudí se svojí bývalou manželkou Vlaďkou Erbovou (38) o výši alimentů i styk se synem. Ten je podle bývalého fotbalisty od teď neupravený, a proto může podle zákona Markuse vidět, kdy se mu zachce a přijet si pro něho také s kým chce.

Vzkaz pro Erbovou

"Já bych chtěl Vladimíře Erbové vzkázat, že nemám do dnešního dne upravený styk, takže já si kluka můžu vyzvednout kdykoliv a s kýmkoliv. Já nepřijímám nějaké její podmínky, kdy bych měl přijet, s kým bych měl nebo neměl přijet. To pro mě není akceptovatelné a takhle to nebude. Já nemám styk upravený, takže kluka můžu vidět kdykoliv," řekl rázně Řepka.

Někdejší fotbalový bouřlivák také prozradil, že je mu líto, že Erbová už netvoří pár s hokejistou Michalem Gulašim. "Tam jsem měl jistotu, že je ten kluk v pohodě. Věřím, že si k sobě našli cestu a oba dva se měli rádi. Věřím, že se o něj staral, protože kdo jiný by se o něj staral," naznačil ironicky způsob exmanželčiny péče o děti.

"Já mám už tři roky stálého partnera. U ní je táta každý rok jiný. Nevím, kde se pohybuje, s kým se pohybuje... Erbová se mě také neptala, jestli můj syn může žít s tímhle pánem, nebo s tamtím pánem, nebo jestli ho může vychovávat," krčel rameny Řepka, který si ve vězení prý hodně věcí uvědomil a je připraven na nový začátek.

Práce a motivace

Řepka téměř od prvního dne ve věznici pracoval. Pod křídla si ho vzaly tamní pracovnice, které ho postupem času učily pekařskému řemeslu. "Dělal jsem 500 toastů denně, chodské koláče, rohlíky, zákusky... Byl jsem hodně učenlivý, jelikož pocházím z vesnice, jsem manuálně zručný," pochlubil se a přiznal, že nejhorší pro něho ve vězení by byla nuda a nečinnost.

Když se ho moderátorka zeptala, zda na Borech propukl někdy i v pláč, někdejší fotbalový kapitán po krátké pomlce přiznal, že za mřížemi slzu uronil. "Ano, stalo se to, plakal jsem," dodal, ale nespecifikoval důvod. Naopak přiznal, že se mu často zdály erotické sny o jeho partnerce Kateřině. Největší motivací pro něho ale byla představa, že se jednoho dne otevřou brány věznice a obejme svou životní lásku Kačku.

Související články

Další články