Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Tomáš Řepka ve vězeňském mundúru: Exkluzivní fotky ukazují, jak vypadá cesta ze dna

Tomáš Řepka
Zdroj: Jan Pavelka
+ Dalších 7 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Už přes čtyři měsíce je fotbalový internacionál Tomáš Řepka (46) znovu na svobodě, když po řadě měsíců v péči Vězeňské služby mohl opustit brány věznice v Plzni na Borech. Můžete se podívat, jak fotbalová legenda vypadá ve vězeňském úboru. Co o tomto období bývalý reprezentant a kapitán pražské Sparty říká?

Vypudil zlo

„To, co jsem prožil poslední rok, pro mě byla ta nejlepší životní lekce. Po mnoha letech mám čistou hlavu, klid i možnosti, které chci využít. Zúčtoval jsem se zlem ve svém životě a co jsem si nestihl vybojovat sám, to za mě zvládne osud,“ říká nyní Tomáš Řepka (46).

„Mám okolo sebe vyčištěný prostor a žiju život, jaký jsem vždycky žít chtěl, ale neměl jsem na něj odvahu. Pustit se démonů a být sám před sebou ve svých ohledech čistý, to je to, jak chci žít," svěřil se.

Čtěte také: Co Tomáš Řepka nyní chystá?

Fotky z basy

A co uvedl ke snímkům z lochu, z nichž jeden nyní přinášíme jako ukázku?

Fotky ke knize vznikaly i v prostředí věznic. Dělal je Honza Pavelka, talentovanej kluk, kterej studuje focení v Anglii a jsem rád, že si udělal čas a přiletěl,“ těší Tomáše Řepku, kterému už brzy vyjde kniha s názvem Deník ze dna. Podle něj jde zatím o nejosobnější zpověď, jež vznikala postupně za mřížemi.

„Všichni chtějí vědět, co mi dalo největší sílu. Dozví se to v knize, která je celá o motivaci a chuti bojovat a vyhrávat bitvy. Vím ale naopak, kdyby byla moje šance to všechno přežít mizivá. Bez mojí partnerky a její opory,“ zdůrazňuje Tomáš v narážce na Kateřinu Kristelovou (40), které nezapomene nikdy poděkovat.

Ničeho nelituju

Řepka prý odmítá litovat jedné jediné vteřiny ve svém životě. Všechno mu stálo za to.

„Každý z nás má okolo sebe přátele a nepřátele. Jsem jedním z nejsledovanějších lidí u nás, vždycky si na mě budou nuly hojit své mindráky a řešit můj život víc než svůj vlastní. Neměnil bych ani minutu z toho, co jsem prožil, ať už to bylo na hřišti, na Borech, nebo na exotický dovolený,“ dodal Řepka.

Brzy přineseme další unikátní snímky z vězení a první ukázky z knihy Deník ze dna.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy