Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka ve vězení? Pro Kateřinu Kristelovou je to jedno z nejhezčích období jejich vztahu

+ Dalších 6 fotografií
Už jsou to téměř tři měsíce, kdy se jí od základu změnil život, protože se musela smířit s novou situací – nástupem partnera Tomáše Řepky (45) do vězení. Přes všechny počáteční obavy ale nyní Kateřina Kristelová (39) pro někoho možná překvapivě říká, že je vlastně dobře, co se stalo. Pusťte si další část našeho rozhovoru na videu.

Nemohli jsme se nezeptat, jestli jde na pobytu Tomáše Řepky (45) ve věznici najít něco pozitivního. A kupodivu ano.

„Je tam perfektní a unikátní možnost zpytovat své svědomí. Někdo platí peníze za to, že chodí do tmy. Když nemůžeš jít do tmy a osud nějakým způsobem rozhodne za tebe, nebo se o to přičiníš, tak skončíš v takovéto tmě. Pro mě je to symbol určité tmy a pekla. Tomáš tam pochopil spoustu věcí ze svých reakcí, unáhlených rozhodnutí, ze situací, v kterých na nikoho nedá a skočí z mrakodrapu a nevšimne si, jestli má na zádech padák. Možnost sebezpytování a toho, že člověk může jít do sebe a do hloubky, paradoxně vězení usnadňuje. V koloritu všech věcí to člověk není venku schopný pojmout,“ popisuje své uvažování o trestu pro partnera Kristelová.

„Spousta lidí to nepochopí, ale já to tak cítím, proto to tak řeknu: Pro nás je to jedno z nejhezčích období. Když jsem teď Tomáše viděla a když jsme se objali, byla v tom pro mě obrovská síla. O těch věcech nemluvím ráda, ale je dobře, že se to stalo,“ překvapí nejspíš mnoho čtenářů.

Jak přežít vězení?

Přidává i to, jak moc je rozdíl mezi tím, jak v pohodě působí navenek a jak to má ve skutečnosti.

„Na Instagram mi píše hrozně holek o tom, že se buď jejich chlapi nebo kluci do výkonu trestu chystají, nebo to už zažili. Vždycky mě překvapuje, že mě nazývají silnou a chtějí po mně nějakou radu. I když nejsem plačka, neznamená to, že jsem tak silná, jak se tvářím. Mám slabé chvíle. Jsem normální ženská, ale brečet budu vždycky potichu doma a tak, aby to nikdo neviděl. Rozhodně o tom nebudu psát statusy, tvářit se ublíženě a dělat prohlášení,“ tvrdí Kateřina Kristelová (39).

A jaká je tedy její rada pro přítelkyně a manželky budoucích dočasných obyvatel nápravných zařízení?

„Pokud mají vztah založený na pevných základech, mají se rádi a je tam důvěra, dá se to přežít. A dokonce mnohem líp, než si myslí. Čekala jsem, že to bude mnohem horší. Ale tím, že mi Tomáš vyjadřuje lásku, oporu a podporu prakticky denně a já jemu taky, tak se to dá dát. Vždycky je to o dvou lidech a o čistotě jejich svazku,“ dodala Kateřina, podle níž není den, kdy by partnerovi neposlala dopis, a tak už se na poště se všemi zná křestními jmény.

Brzy na eXtra.cz uveřejníme pokračování rozhovoru.

Přečtěte si také:

PROČ UŽ SE O TOMÁŠE ŘEPKU VE VĚZENÍ NEBOJÍ?

JAK SE HO ZASTALA KVŮLI JEHO PRÁCI V PEKÁRNĚ?

JAK KATEŘINA REAGOVALA NA TOMÁŠOVU BUDOUCNOST?

CO O NÍ ŘEPKA NAPSAL DO REDAKCE EXTRA.CZ?

JAK SE MU ŽIJE ZA ZDMI VĚZNICE?

Související články

Další články