Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka už nastoupil výkon trestu. Co ho čeká v base?

Zdroj: archiv T. Řepky
+ Dalších 18 fotografií
TREST
Bývalý fotbalista Tomáš Řepka (45) nastoupil do výkonu trestu v pražské ruzyňské věznici. Jeho noví spolubydlící o jeho příchodu dopředu věděli a netrpělivě ho očekávali. Řepka ale uvedl, že vězení se nebojí.

Tomáš Řepka říká, že se vězení nebojí a bere ho jako jakousi očistnou etapu svého života. Ukazuje se, že to opravdu nebude žádná dovolená. Do ruzyňské věznice nastoupil v pondělí 27. května v 13:40 hodin a aby unikl pozornosti okolí, tak byl černým Mercedesem dovezen přímo před dveře věznice. Řidič vozu vyšel z auta, zazvonil a jakmile se brány otevřely, Řepka se přemístil k vchodu do věznice.

Do vězení přijel Řepka v džínách, černém tričku a světlé košili. V ruce si nesl černou tašku, kde má asi osobní potřeby a cigarety. Ačkoliv na jeho příchod u věznice čekala spousta lidí, kteří prahli po odpovědích na otázky, které mu položili, on ani na jednu jedinou neodpověděl.

Řepka již dříve uvedl, že vězení se nebojí, že to bere jako část životní etapy. Také věří, že jeho vztah s Kateřinou Kristelovou zkoušku přetrvá.

Související články

Další články