Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka slavil návrat na svobodu: Podívejte se na fotky z večírku

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 17 fotografií
galerie
Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka (46) v pondělí za doprovodu své přítelkyně Kateřiny Kristelové (40) opustil brány věznice. Za mřížemi strávil přesně 225 dní z původně vyměřeného trestu 2 a půl let. Na přivítanou mu věrná přítelkyně přichystala oslavu v hospůdce Na Vršku, na kterou pozvala všechny blízké přátele a rodinu. Řepka navíc dostal spoustu originálních dárků a nádherný dort.

Plzeňský soud rozhodl o podmínečném propuštění Tomáše Řepky z vězení. Po více než šesti měsících se tak bývalý fotbalista dostal konečně na svobodu. Taková událost si rozhodně žádá oslavu a velké shledání s přáteli a rodinou. To pro něj zorganizovala přítelkyně Kateřina Kristelová a pár celou oslavu pečlivě zdokumentoval.

Kristelová pojala večírek nejen jako velké uvítání pro svého milého, ale i jako formu poděkování těm, kteří jí pomáhali nejen s organizací, ale i se zaháněním smutku v době, kdy byl Tomáš Řepka za mřížemi. „Díky všem přátelům, kteří mi pomohli s organizací párty pro mého muže a kteří mi byli oporou, když tady nebyl,“ napsala Kateřina na Instagram.

Oslava si užil nejen zamilovaný pár, ale i hosté. „Tomáš měl kolem sebe ty nejbližší, všichni se skvěle bavili. Večírek se protáhl do noci,“ uvedl pro eXtra.cz zdroj z blízkého okolí Kristelové a Řepky. Takovou pařbu Tomášova oblíbená hospůdka Na Vršku prý dlouho nezažila. Na to, jak večer probíhal a jaké dárky bývalý fotbalista dostal, se podívejte v galerii.

Související články

Další články