Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Tomáš Řepka slaví narozeniny! Od krásné Kateřiny dostal hezké dárky, ale na to zásadní zapomněla!

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 28 fotografií
Bývalý fotbalový bouřlivák Tomáš Řepka dnes slaví své 44. narozeniny. A hned po probuzení dostal několik krásných darů od své partnerky Kateřiny Kristelové (38). Kromě záplavy polibků si rozbalil i několik velmi zajímavých balíčků. Ovšem něco zásadního chybělo...

Redakce eXtra.cz se zeptala někdejšího fotbalového talentu, čím ho jeho vyvolená obdarovala. „Kromě desítek polibků jsem dostal hodně dárečků. Třeba krásné tričko, nebo úplně úžasný parfém. A také kompletní lyžařskou výbavu. A hodně dalších drobností, které mi udělaly nesmírnou radost,“ prozradil Řepka.

Jenže Katka zapomněla na jednu hodně zásadní věc, která k narozeninovým oslavám patří. Zřejmě zaslepená láskou a nadšením z toho, jakou bude mít Tomáš radost, nepřipravila dort, na jehož vrcholu plápolá 44 svíček. „No, to zapomněla… Ale třeba se dočkám,“ smál se fotbalista, kterého v minulosti obdivovali nejen italští fanoušci, ale i ti angličtí, když válel za legendární fotbalový klub West Ham United FC.

Tomáš nakonec podotkl, že dary ani dort pro něj nejsou tolik důležité jako to, že je se svou láskou. „To je pro mě nejdůležitější. Přítomnost milované osoby. A u Katky to platí dvojnásobně,“ dodal Tomáš, který věří, že letošní rok pro něj bude dobrým rokem.

Související články

Další články